CANABA - pozemní stavby, s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení , příspěvky 21 až 40

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

CANABA - pozemní stavby, s.r.o. - Diskuze k tématu CANABA - pozemní stavby, s.r.o.


Výpis příspěvků 21 až 40 (56)
 
přečíst (28) 19.04.11 07:41  ilona  (146594)

dům Chico

Dobrý den,chtěli bychom stavět s Canabou dům Chico,bydlí v něm už někdo?

Budu ráda za každou informaci o tomto domě. Díky Ilona

Dosavadní doporučení: přečíst (28)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (18) 01.06.11 12:03  Zuzana  (147194)

dům Chico

Firma vychází z toho, že domky jsou pěkné a relativně levné, takže zákazníků má přebytek a podle toho vypadá i její chování. Vše, co nám obchodník řekl, byla lež, účelem bylo, zaplést se s nimi, zaplatit rezervační nevratný poplatek a už jsme se vezli. Zákazník je doslova rukojmí. Jejich smluvní dokumenty jsou vychytralé, nesolidní, podnikáme kroky k soudní žalobě. 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (18)
Vaše doporučení:
přečíst (14) 19.07.11 10:25  ...  zavinac  ()

...

Příspěvek byl smazán.
Dosavadní doporučení: přečíst (14)
Vaše doporučení:
přečíst (12) 01.06.11 16:39  ilona  (146594)

dům Chico

Děkuji za příspěvek,už před pár dny jsme se rozhodli,že s firmou CANABA stavět nebudeme. Vám Zuzano přeji pevné nervy a hlavně hodně štěstí.

Dosavadní doporučení: přečíst (12)
Vaše doporučení:

přečíst (20) 30.12.10 10:50  ...  ()

...

Příspěvek byl smazán.
Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:
přečíst (10) 18.01.12 22:49  Jan Kos  (151047)

CANABA - nekvalitní práce arogance neochota řešit problémy a vady

pokud máte dost svých řemeslníků ..tak ano, ale pokud chcete dům na klíč, tak nikdy, jakákoliv malicherná změna je nepřekonatelný problém, stále slyšíte jak to nejde, prostě hnus. Dokud nepodepíšete smlouvu, nic není problém, ale pokud podepíšete a nedej bože zaplatíte, pak už je problém uplně všechno .

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (25) 08.09.08 13:36  zargga  zarggazavinacseznam.cz  (126982)

Stavební firma

Dobrý den, čtu tady příspěvky na různé stavební firmy (Canaba, Welfast, G Servis, apod.), které nemají příliš pozitivní ohlasy. Byl tu nápad použít jejich projektu a nechat si dům postavit jinou stavební firmou. Nemáte někdo opravdu dobrý typ na stavební, podotýkám slušnou a spolehlivou, firmu. Nejlépe středočeský kraj? :-)
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (25)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 03.01.06 08:04  Peters  (95704)

CANABa - byty Horní Počernice - těžce závidíme

Musím s Váma jenom souhlasit. My jsme se sice do Počernic nastěhovali už v listopadu a s termínem dokončení jsme byli docela spokojeni, ale s provedením vůbec ne. Jak říkáte - předražování prací a materiálů až o 100% a navíc na prořezy počítáno až 50% (běžně se počítá 5 - 10%), dále kvalita provedení je dost amatérská a odstraňování závad téměř žádné. No a o tom mlžení a lhaní by se dala napsat kniha. No snad se vše v dobré obrátí!!!
Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
přečíst (10) 24.01.06 18:54  davny  (96739)

CANABa - byty Horní Počernice - těžce závidíme

Nechci se Canaby zastávat, v bytě od Canaby však bydlím 2 roky a podlahy jsem si pokládal sám. S 5% prořezem bych toho moc "neprořezal". Už jsem položil hodně podlah a běžně počítám 15% na dlažbu, pokud je na střih. Při pokládce na koso počítám min. 30%. záleží na tvaru a rozměrech místnosti. Na schody se počítá 80%.

Když pokládáme koberce, tak zase záleží na šířce role a rozměrech místnosti. Obvykle stačí 15%-25%. Prořez 50%  a víc je normální, pokud Vám nevychází šířka na celou roli a nechcete dolepovat proužky koberce s otočeným chlupem o 45°. To není moc pěkné. Dělají to diletanti nebo škudlilové.

Ono holt v ČR si každý kupující bytu myslí, že je stavař, podlahář, obkladač i elektrikář a všemu děsně rozumí.

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
přečíst (6) 25.01.06 09:33  Kathy  (95722)

CANABa - byty Horní Počernice - těžce závidíme

Ráda bych přidala na Canabu ještě jeden názor. Firma si svých zákazníků očividně absolutně neváží (vycházím z vlastní zkušenosti, protože jsme od nich také koupili byt) a chová se tak, jako by zákazník jim snad měl být zavázán, že od nich něco kupuje. Vázne jak komunikace, tak spolupráce při odstraňování závad. Kvalita provedení prací je v mnoha případech neodpovídající a ještě se snaží shodit vinu na klienta, vyhrožují přeúčtováním nákladů v případě reklamace, kterou oni uznají za neoprávněnou apod. Podobných případů bych mohla vyjmenovat více.  Byt jsme kupovali s tím, že se jedná o solidní zavedenou firmu, ale v současné době mám na ně názor spíše negativní. Kdybych se měla rozhodovat znovu, pravděpodobně bych si je nevybrala a ani bych nikomu nedoporučila kupovat si byt právě u nich. Bohužel jsme se opět přesvědčili, že za některé věci je lepší si prostě připlatit. Byty od Canaby jsou sice poměrně levné, ale stojí za to se pak nervovat kvůli zatékající vodě, plísni apod.?
Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (6) 25.01.06 09:22  Peters  (95704)

CANABa - byty Horní Počernice - těžce závidíme

No já pracuji ve stavebnictví asi 15 let.A to jak na technických profesích v terénu tak i v kanceláři či při dozorování staveb.V poslední době taky pracuju na rozpočtech na malé i velké stavební akce.Musím říct, že nezávidím těm investorům, pro které pracujete.Detaily obkladů a dlažeb jsem si nakreslil sám a všechno i spočítal.Můj odhad se naprosto potvrdil, když veškeré balíky, které byly navíc zůstali nepoužité.No ale nemusí to být zrovna stavař, aby poznal neodbornou a nekvalitní práci.
Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (16) 01.12.05 18:05  leon  hlousekzavinacvolny.cz  (94485)

Dotaz : CANABA - Variant Variant Plus

Zvažuji vystavbu domu CANABA Variant, popř. Variant Plus. Rád se dozvím Vaše zkušennosti s výstavbou a také užitnými vlastnostmi domu, zajímá mě také tepelná náročnost  a způsoby vytápění, popř. zkušennosti s tepelným čerpadlem. Děkuji za Vaše názory.

Dosavadní doporučení: přečíst (16)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (5) 21.11.05 16:27  Milan Škvor  skvormizavinaccentrum.cz  (77749)

CANABa - byty Horní Počernice

Dobrý den,rád bych přidal příspěvek:Koupil jsem si od CANABY byt (2+1) v nově postavených bytových domech v Horních Počernicích. Bydlím zatím asi druhý měsíc a zatím jsem úplně spokojený.Byt byl postaven v termínu (uvedeném v kupní smlouvě), je skvěle dispozičně uspořádaný, v podstatě jsem dělal jen minimum změn od původního plánu. Stavebně je moc dobře provedený.Při předání jsem našel několik "závad", ale po domluvě se stavitelem byly hned (nebo téměř hned) odstraněny.Také musím vyzdvihnout osobní přístup pracovníků (hlavně obchodníků) Canaby.Takže pro mne OK...
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (5)
Vaše doporučení:
přečíst (4) 02.12.05 10:48  Sluníčko  (94551)

CANABa - byty Horní Počernice - těžce závidíme

Koupili jsme 4+1 rovněž v nové výstavbě v Horních Počernicích. Náš dům má zpoždění již 5 měsíců. Spolupráce s naší obchodní zástupkyní vázne od začátku. Respektive pokud nám něco tvrdí, ve většině případů zjistíme, že je to jinak, občas i zcela opačně. Tak to bylo například v případě stavby benzínové pumpy, v sousedství bytových domů, kdy tvrdila, že se jedná o soukromý pozemek, na kterém bude postaven rodinný dům. Tzv."velmi příznivé ceny" nadstandardních úprav jsou úžasné, když si porovnáte maloobchodní cenu zařizovacích předmětů výrobců a cenou Canaby - marže až 100 %. Odložený termín předání byl 30.11. - od té doby je ticho po pěšině. Informovanost nulová (slibovali opak), když už máme to štěstí a dohoníme jí na telefonu, stejně mlží či lže. Naposledy o právě probíhající kolaudaci. Když jsme se zajeli podívat do Počernic, místo dokončené silnice a chodníků byla díra. Máme kontakt na další 4 krajně nespokojené rodiny. Bude-li to takhle pokračovat dál, bude hezká reportáž v televizi. Materiálu máme více, než dost.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (9) 03.01.06 13:40  Kathy  (95722)

CANABa - byty Horní Počernice - těžce závidíme

Na případnou reportáž o firmě Canaba se moc ráda podívám. Máme totiž podobné zkušenosti jako vy. V našem případě sice stavba zpožděna nebyla (jedná se také o byty v Horních Počernicích), ale jejich laxní přístup např. při odstraňování závad se nám rozhodně nezamlouvá. S cenami zařizovacích předmětů a nadstandardů jsme také měli problémy - chyby v rozpočtech, 100% navýšené ceny oproti maloobchodním apod. Po rozhovorech s lidmi, kteří si také kupují byt (od jiných firem) jsem byla překvapena, že žádný z výše uvedených problémů nemají. Takže je to opravdu jen a jen o přístupu společnosti Canaba, která na veřejnosti vystupuje jako seriózní firma, ale rozhodně se tak ke svým zákazníkům nechová.
Dosavadní doporučení: přečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 04.10.05 18:42  george  hodny.jurdazavinacseznam.cz  (26308)

Canaba v již.Čechách

Dobrý den. Je tu někdo, kdo si nechal postavit dům od fy-Canaba kdekoliv v jižních Čechách. Pokud ano, bylo by možno si tento dům prohlédnout a pohovořit o případných problémech se stavbou domu? Líbí se mi Canaba Ideal. Chtěl bych číst další reference na tyto domy, tak pište prosím své názory. Děkuji Jirka

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (2) 06.01.06 13:19  Dáša  rychetkazavinacatlas.cz  (95859)

Canaba v již.Čechách

Jiří, přinejmenším vím o domku ve Veselí n. Lužnicí, byli jsme se na něj podívat. Je to Ideal, v záplavové zóně. V Budějovicích je taky. A my taky jeden máme, jak jsem tu psala, ale sto km odtud. Když jsem si ptořebovala zjistit, kde se co staví, vždycky se to nějak dalo.

A po půl roce po stěhování musím přidat, že Ideal je prima, stavba zdárně dospěla do konce (i s deskou 8 měsíců), ale jsme rádi, že to máme za sebou. Canabu bych zvolila znovu, ovšem přístup bych volila jiný. Všechno písemně, bez výjimky!
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (4) 06.09.05 07:49  Helena  (85630)

Pocit zatím rozpačitý

Dobrý den všem, kteří čtou tyto stránky a plánují stavět RD s Canabou. S nadšením jsme se pustili do plánování stavby, protože se nám velmi zalíbil RD Ideal - malý, pohodlný, akorát na náš pozemek. První rána přišla při podpisu smlouvy. Protože jsme si vzali 100% hypotéku a banka nám odmítla platit práci zálohově, ale vždy až po zhodnocení částečně prostavěných financí, Canaba se k nám zachovala velmi "vstřícně". Budeme platit peníze navíc (jako úrok za to, že si i oni musí půjčit peníze, aby nám mohli začít s prací). Takže chcete stavět, tak plaťte.Další zklamání přišlo, když se mělo začít pracovat. Velmi špatná komunikace mezi Canabou a námí jako klientem. Někdy si připadám jako obtížný klient, když chci něco řešit. Po přečtení některých názorů se opravdu děsím předem dalšího postupu stavby.
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 17.09.05 12:32  Tom  (55233)

Pocit zatím rozpačitý

měli jste si zajistit předhypotéční překlenovací úvěr, kde se platí faktury a po kolaudaci se překlene na klasickou hypotéku. chyba byla u vašeho finančního poradce
Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (4) 21.11.05 21:02  Zbysek ze Zdisral  (32124)

Pocit zatím rozpačitý

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:


Diskuze CANABA - pozemní stavby, s.r.o., další stránky: « Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi CANABA - pozemní stavby, s.r.o.

CANABA - pozemní stavby, s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze CANABA - pozemní stavby, s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na CANABA - pozemní stavby, s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu CANABA - pozemní stavby, s.r.o..

 Burza Prime 16:28 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  675.00  0.00% 
 ČEZ  911.00  0.00% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 178.00  -0.08% 
 GEN DIGITAL  585.00  -0.17% 
 GEVORKYAN  256.00  -0.78% 
 KOFOLA CS  300.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  810.00  +0.56% 
 MONETA MONEY BANK  109.20  -0.18% 
 PHILIP MORRIS ČR A  15 320.00  -0.39% 
 PHOTON ENERGY  43.90  -0.23% 
 PILULKA LÉKÁRNY  180.50  -10.20% 
 PRIMOCO UAV SE  990.00  0.00% 
 VIG  784.00  0.00% 
Komodity online
 Ropa 82.77 USD 19.07   
 Zlato 2398.57 USD 19.07   
 Stříbro 29.21 USD 19.07   
 Káva 238.48 USD 19.07   
 Cukr 18.69 USD 19.07   
 Bavlna 70.77 USD 19.07   Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.