Přílohy > Válka v Iráku - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Přílohy > Válka v Iráku - Diskuze k tématu Přílohy > Válka v Iráku


Výpis příspěvků 1 až 20 (142)
 
přečíst (0) 18.11.04 07:30  Niky  (55387)

Hledani pravdy

Je to faktem ze Sadam byl v minulosti nejblizsim pritelem Ameriky.Dostal i jejich povoleni najet na Kuwait. Dale kdyby Amerika nedavno se chteta zbavit toho Sadama, meli mnoho moznosti to udelat velmi jednoduse. Jako ho pozvat do Bileho domu  na obed. Take je samozrejme ze Sadam mel svoji armadu jako kazdy jiny narod. Nakupoval zbrane z byvalych komunistickych zemich. I z Ciny ktera vykupovala zbrane z Ameriky, kazdy proste na tom vydelaval penize. Bush davno planoval napadnout Irag a urcite dalsi arabske zeme. Neni to tak jednoduche jak si nekteri lidi mysli, ze Bush napadl Irag z duvodu vytvorit demkraticky stat a podporit mir na svete, ktery mel Sadam ohrozovat. Take je zajimave ze je dosvedceno ze Bush a Saudis vlastni spolecne multymilionove busnysy. Jak je to mozne, ze saudis meli byt ti teroristi kdo udelali nalet v 9-11?  A nic se v tomto pripadu nevysetrovalo, naopak Bush se snazil vse zamlknout. Ohledne 9-11 se vytvorilo plno lzi a porad se nevi ani troska pravdy. Je take zname, ze Bush potrebuje benzin tak jako Israel. Uz se roztahl po mnoha zemich, hlavne byvalych sovetskych republik.Totiz co se take rika, ze existuje skupina lidi kteri se snazi vladnout svetem. Bush pouziva NATO a ostatni nechapajici pro svoje plany. Bylo by i dobre si precist na internetu o David Icke a kliknout ohledne 9-11 na google. Jinak dost informaci je na www.thepowerhour.com/911.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 12.05.04 20:08  Mstitel  (66503)

Smrt američana=to Aláhovi PSI musí zaplati vlastní krví

Po shlédnutí odříznutí hlavy mladému američanovi,který nejel udělat do Iráku nic jiného, než opravit telefonní síť.Jsem utvrzený v tom,že Aláhovi psi musí za tento hrůzný čin zaplatit nejen svou krví,ale i svými uhelnými dušemi.Teď by mě zajímalo co na to budou říkat všíchni obhájci ARABSKYCH nic jiného něž Ďáblů.Kdyby někdo tento hrůzný čin chtěl obhajovat argumentem,že američáné ,,nelidsky" zacházejí se svými  zajatci,tak hned mu odpovím tím,že ti se to snaží vyšetřit,ale co dělají tyhle SVIŇĚ se můžete přesvědčit po shlédnutí nahrávky všichni...

SMRT Aláhovým psů = Sláva,Čest,Síla AMERICE a IZRAELI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 18.11.04 10:27  sebastianbb  (55478)

Smrt američana=to Aláhovi PSI musí zaplati vlastní krví

ty úbohý chudák, keby tí posraní amíci nezaútočili ako prví, nikto by nikoho nezabíjal.
a len tak pre zaujímavosť, amerika je krajina, ktorá v histórii sveta rozpútala najviac vojnových konfliktov, tak priať slávu česť a silu týmto vypatlancom je totálne úbphé. skončil si ty vôbec základnú školu?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 23.11.04 16:37  Jan  jack112233zavinacseznam.cz  (74776)

Kdyby ti co si myslí že vše smí jezdili na kolech-neumírali by

Každý kdo před nima ve finále klečel a věděl že o tu hlavu přijde si ... ale uvědomil že se nemá ... do cizejch věcí.Já se se těch aladinů nezastávám,je to svinstvo že to dělaj tímto způsobem,ale lidi oni si přece nezačali.Veškerou odpovědnost nese USA a jejich hladovost po moci a naftě.Jejich spasitel B...h je na úrovni našeho M.Sládka.Bacha aby nezačali padat hlavy i vám co těm blbům fandíte,protože ti u nás nahoře by se asi také chteli jmenovat G.B a serou se tam taky.Bůh s těma nevinnejma a už si i vy ... uvědomte že nejste B ale lidé....a budme rádi že jsme tam kde jsme

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 21.10.04 19:43  Václav  (77482)

Smrt američana=to Aláhovi PSI musí zaplati vlastní krví

Prosím kde bych našel to video jak vraždí toho američana???
Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 21.10.04 21:28  Jack  (83290)

Smrt američana=to Aláhovi PSI musí zaplati vlastní krví

vypatlanej rudej uchyláku
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 26.04.04 09:55  Mstitel  (57475)

Jirko,Jirko stejné plky jako vanHome(viz.níže)

Ty máš stejně ubohé nazory jako průměrný komunista.Určitě nesouhlasíš ve tvých očí ,, s okupací Izraele".Přitom Palestinci si dělají uzemní nároky neprávem.V historických pramenech je dokázano,že Izraelcům patří uzemí Izraele od pradávných dob.Moji reakci na Irák si přečti níže(reakce na vanHome).Sláva Americe a Izraeli !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 25.12.04 15:02  Mato  (29767)

Jirko,Jirko stejné plky jako vanHome(viz.níže)

Ahoj Mstiteli, Jirko a Honzo,

vím, že píšu trochu pozdě, ale po přečtení mstitelových odpovědí jsem musel zareagovat.

Úplně s vámi kluci souhlasím. Američané zaútočili na Irák bez "požehnání" Rady bezpečnosti, vykonali akci na vlastní triko a tím bezprecedentně porušili mezinárodní právo!!! Neměli v ruce jediný kloudný důkaz a zbraních hromadného ničení a jejich plánovaném použití. To jsou fakta. A ta stále platí. Je po válce, zbraně nikde a cesta k demokracii dlouhá a nejistá, zatímco cesta Amíků k ropě a celkovému průmyslu a obnově otevřená.

Mstiteli, nenapadej nikoho, že byl v Americe a co si odtamtud přivezl za zkušenosti. Zajímalo by mě kolikrát jsi tam byl ty, že o tom tolik víš. Také bych rád věděl, jakými fakty máš podležen svůj "inteligentní" názor?

Já tam byl a "van Home" má pravdu - jsou to vymatlanci, kteří sledují jen baseball a fotbal! Co se týká nějakého širšího přehledu o světě, je to dost bída.

A nepleť sem "Čečensko", "průměrný komunistický myšlenky" a "okupaci Izraele". Plácáš pátý přes devátý. To, že někdo nesouhlasí s americkým útokem na Irák ještě neznamená, že je komunista nebo arabista! Měl by sis ten svůj "světonázor" trochu upřesnit. Nemám v lásce araby, ale terorismus není o muslimech. Tím může být každý kdo má k dispozici dost peněž a určité cíle v USA. Když budu mít miliardu USD, mohu to být klidně já. Ale mohl bys to být klidně i ty:o))

Kluci, nenechte se vyprovokovat "intelektuálními blby", kteří si myslí, že mají děsnej přehled.

Zdraví Martin

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 15.04.05 14:51  Honza  (39800)

Jirko,Jirko stejné plky jako vanHome(viz.níže)

Máš recht kámo
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 26.04.04 09:44  Mstitel  (57475)

vaHome(viz.výše) je větší blbec než jsem doufal !!!!!

To že se van Home vrátil z ameriky neni,asi uplná náhoda.Po přečtení jeho ubohého příspěvku je patrné,že si chtěl vypsat zlost a své ubohé fráze nemá podložené žádnými fakty.Já se vůbec nedivím,že si Amíci dávají pozor.Po zkušešnostech z jedenáctého září to ani nijak nejde.Ono až se něco stane u nás,tak potom budou všichni chtít odplatu a TI méně inteligentní to budou dávat za vinu američanům.Tyto soudruzi napadajíci Ameriku,zapomínají na konflikt v Čečensku,ten samozřejmě přehlížejí.V  Čečensku je okupace národa v Iráku se američané zbavují Aláhových psů(smradlavých teroristů), je to jen otázka času, kdy tento odpor obtížného hmyzu bude smeten z povrchu zemského.Každý Křesťan se mnou souhlasí,každý soudruh a ukřivděný Arab samozřejmě ne. Sláva AMERICE a IZRAELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 12.04.05 08:46  Legionar  (64105)

vaHome(viz.výše) je větší blbec než jsem doufal !!!!!

Čo keby si si o 11.9(ty) niečo zistil pred tym než začneš hovoriť take nezmysly. Nechapem ako možeš odsudzovať rusko v iraku a pritom podporovať USA. Ak každeho kto s tebou nesuhlasi nazyvaš komunistom a arabom tak potom ty si obyčajny americký žid 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.11.04 16:57  Jan  jack112233zavinacseznam.cz  (74776)

vaHome(viz.výše) je větší blbec než jsem doufal !!!!!

Ty se umíš taky ty vole zajímat jen o cizí záležitosti,jen se tady předvádíš jakej nemáš přehled,ale přitom nemáš ani páru o realitě.Konflinky byli jsou a budou,ale každej atˇsi řeší sám a ne aby se do toho s..l někdo třetí.Američané totiž nic jiného neumí a já ani nevím jestli vůbec někdy někomu pomohli aniž by museli ubližovat...přestanˇsi hrát na Amíka ty českej vole.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 19.04.04 10:14  Jirka  (60971)

Okupace cizího území

Poruseni veskerych pravních norem. Americti zide chtejí ovladnout svet pomoci sily a penez. Az skonci s arabskym svetem pujdou dal! Potom at se nedivi utokum teroristickych organizaci kteri nemaji jinou moznost odporu. proc se americky retardovany narod nestara o sebe ale dela svetoveho cetnika aby se jim to jednou nevymstilo.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 23.11.04 17:16  Jan  jack112233zavinacseznam.cz  (74776)

Okupace cizího území

Ahoj Jirko-naprosto s tebou sdílím tvůj názor a chtěl bych tě povybudit ve tvé obavě-neboj Američanům se nepodaří s nima skoncovat (to nedokázali ani Rusové),můj názor je že tady si asi pěkně zopakujou Vietnam...zdarec a drž se
Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 13.01.04 11:41  dfdgdh  (44421)

At idu do guli

At teho Sadama podriznu.Gaya jedneho.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 13.11.03 13:39  Trapper  (25925)

OU JES

Sejměte ty parchanty
Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 21.07.03 22:46  vanHorne  fitazavinaccentrum.cz  (64694)

At jdou americani nekam!!!!!!

Vy kreteni, ktery sem pisete, ja se prave vratil z USA, tam jsou vsichni magori. Obrovsky ovlivneny medii¨, chtej za kazdou cenu cenu znicit celej arabskej svet. Neznaj jiny nazory, nez ty to co jim cpou do hlavy celej den v tech jejich televizich, hlavne CNN. Jejich nazor, ze bez nich by byl celej svet v prdeli, me fakt sere. Jsem sprostej, protoze jinak se to vyjadrit neda. Mejte se vsichni; and USA, don t God bless you!!!!!!!!!!
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 06.05.03 19:47  Luboš  lubos.zalomzavinactiscali.cz  (47074)

příspěvek

Jen taková připomínka k těm z vás, kdo tak hystericky protestovali proti zásahu proti Iráku. Když vám jde o lidská práva a zachování mezinárodních práv, demonstrovali jste taky někdy na podporu těch lidí, které Saddámův režim připravil o možnost normálně žít? Protestovali jste proti Irácké invazi do Kuvajtu? Nebo máte na každou věc jiný metr?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 05.06.03 07:36  miskarik  miskarikzavinacseznam.cz  (33001)

příspěvek

Válka přinesla:

- výtězství USA -> jejich firmy ovládají světové zásoby ropy

- nábor do teroristických organizací všecho druhu -> zpřísnění zákonů v USA a omezení svobod lidí. -> zvýšení moci vlády v USA -> nebezpečí další války

- většina sil USA bude hodně dlouho v arabském světě -> více nenávisti proti USA

->>> více příležitostí k další válce, aby se odvrátila pozornost od jiných problémů.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:


Diskuze Přílohy > Válka v Iráku, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Přílohy > Válka v Iráku

Přílohy > Válka v Iráku - zdrojová stránka k tématu diskuze Přílohy > Válka v Iráku.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Přílohy > Válka v Iráku e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Přílohy > Válka v Iráku.

 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  680.00  +0.30% 
 ČEZ  920.00  +0.66% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 169.50  +0.56% 
 GEN DIGITAL  560.00  0.00% 
 GEVORKYAN  254.00  -0.78% 
 KOFOLA CS  283.00  +0.35% 
 KOMERČNÍ BANKA  784.50  0.00% 
 MONETA MONEY BANK  97.00  +0.94% 
 PHILIP MORRIS ČR A  14 840.00  -0.40% 
 PHOTON ENERGY  45.40  +1.34% 
 PILULKA LÉKÁRNY  178.00  +0.57% 
 PRIMOCO UAV SE  800.00  0.00% 
 VIG  774.00  0.00% 
Komodity online
 Ropa 83.64 USD 22:10   
 Zlato 2425.15 USD 22:10   
 Stříbro 31.54 USD 22:10   
 Káva 207.43 USD 22:00   
 Cukr 18.69 USD 22:00   
 Bavlna 75.93 USD 22:00   
Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.