Česká pošta, s.p. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Česká pošta, s.p. - Diskuze k tématu Česká pošta, s.p.


Výpis příspěvků 1 až 19 (19)
 
spíše nečíst (6) 07.10.23 08:07  Petr Toms  (270790)

Jedovatá kytka fialka

Pošta dává razítka adresát nezastižen ihned po přijetí zásilky , lístek pro vyzvednutí je již historie.Celá pošta je jako kancelář fialy rakušana nebo pekarový tedy nekomunikace a především neschopnost.Demise a z objektů pošt zřídit něco užitečného.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (6) 02.08.23 12:24  Lenka  nechcizverejnitzavinacseznam.cz  (267258)

Ceska posta_ostuda statu

Zdravím.Takhle. Ptám se, jak je možné, že tahle "firma" stále funguje. Když jsem nucena využít její služby, skončí to vždy stejně. Například si zaplatím za doručení druhý den, doručení proběhne za několik dní. Pokaždé!!! Když mi má přijít jejich prostřednictvím důležitá zásilka (například platební karta), nikdy nedorazí. Nesmysly - reklamy - to jo. (Ano, mám řádně označenou schránku.) Má-li dorazit zásilka do vlastních rukou? To už je spíš jako nějaký vtip, ne?A já se ptám, jak je proboha možné, že je tahle "firma" navázaná na nejdůležitější státní instituce? Na soudy, na úřady... Když něco posílají ony úřady, je to povětšinou v pořádku. Asi. Ale naopak? Naopak se pošta často podepisuje pod spoustu problémů - nedodržením byť zaplacených lhůt.Doručovatelky dostávají almužnu (doručovacích adres mají stále více), "manažeři", zdá se, "firmu" vysávají a opakují, jak nemají peníze.Kolik tahle zkostnatělá firma způsobuje problémů obyčejným lidem, to už nikdo nevidí.Úřady stanovují lhůty, pošta je ale není schopná dodržovat. Směšné! Něco jako Českou poštu potřebujeme, to neříkám, nejen kvůli důchodcům. Ale tohle??? Ostuda tohoto státu!!!Praha, 02.08.2023
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 25.05.22 22:16  Fiskin  (244078)

Pošta Chomutov(Chomutovka)Odnos

Asi nejlepší na doručování zásilek je pošta Chomutov(Chomutovka)čekal jsem na peníze z Úřadu a jejda složenka zmizela takže jsem musel reklamovat ale chybu může udělat každý,řekl jsem si,jenže o měsíc později opět složenka záhadně zmizela a opět nikdo nic neví,a nikoho nic netrápí,Proto si myslím že je tato pošta nejlepší jedou tam BOMBY PECKY.....(na této poště sjednán odnos takže zásilka musí zůstat na poště)

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (24) 14.10.20 14:12  Denis  (216148)

Přišel otevřený dopis

Dobrý den. Je to prosím někdo, kdo pracuje, nebo pracoval na České poště?

Na poště jsem vyzvedával doporučený dopis, který byl očividně již před tím otevřen a následně přelepen lepící páskou. páska byla navíc odlepená.

Na zadní straně dopisu jsou navíc razítkem otištěny 2 datumy. U druhého datume je podpis.

 

Ví někdo, co znamenají tyto 2 datumy? A jak mohlo dojít k otevření?

Je třeba možné, že dopis byl doručen omylem někomu jinému, ten ho otevřel a pak vrátil na poštu?

Nebo pošta v některých případech otevírá dopisy?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (24)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (24) 20.09.17 22:22  letitá  (188425)

Po dnešní zkušenosti už vím proč jsou pošty prázdné

Dnes jsem jela na jednu z hlavních pošt = Nádražní 2, potřebovala jsem podat obyčejný dopis. V 17.15hod po nevšímání se dámou za přepážkou - stála jsem u okýnka -nikdo tam nebyl- mi bylo řečeno, že si musí dodělat svojí administrativu, tak jsem dopis vzala a šla jsem na druhou stranu chodby - kde také nikdo nebyl -teď již vím proč- mi u okýnka řekla, že mi dopis vezme, ale s podáním tj. odesláním až zítra. Dříve měli na této poště otevříno do 20hod. a pošta mi vždy došla z ČB do HK druhý den, potom zkrátili čas na 19.hodinu a také dopisy -v mém případě objednávky- byly v HK vždy druhý den a nyní mají otevříno pouze do 18.hod. a mám z pekla štěstí, že již nemusím být na jejich službách závislá, protože dnes už nepřevezmou dopis k přepravě v den podání, ale je pravda, že je to v lidech, protože jsem dopis vzala a jela jsem s ním na poštu na Senovážný nám. a tam se paní divila mému dotazu, že se ptám, jestli ještě dnes dopis odešlou, bylo pro ně samozřejmé, že když jsem ho podala v provozní době, že ho odešlou. Takže nyní vím, že u nás na Nádražní 2 pouze pro nedoručené zásilky, ale podat zásilku pouze na Senovážném nám. proti bývalému Domu služeb pokud nechcete, aby zbytečně nocovala na poště. Tomuto zařízení -poště- se vyhýbám, mají nepřiměřené ceny a o doručování ani nemluvím - kolikrát jsem doma, nikdo nezvoní a přesto potom ve schránce najdu lístek, že si mám jít vyzvednout dopis, ale kdy? když u nás je pošta na slabé vyjímky věčně zavřená.Musela jsem odstranit závorky, -nahradila jsem je pomlčkami- aby šla má zkušenost s poštou odeslat</p>

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (24)
Vaše doporučení:

přečíst (63) 05.01.17 19:36  Jakub  areshavefalldownzavinacseznam.cz  (184821)

PROBLÉM S BALÍČKEM

16.11.2016 jsem si objednal z číny balíček s mikinou a bundou. Dne 9.12.2016 se balíček dostal na SPU Praha 022. Ještě před vánoci jsem několikrat volal na českou poštu co je s tímto balíkem a vždy jsem dostal odpověd, zavolejte za dva dny a podobně... Užasné. Po novém roce jsem byl už vážně naštvany, napsal jsem odesilateli, aby mi poslal fakturu, tu jsem si vytiskl a šel s ní na poštu, ale pozor. Milá poštačka mě s tím poslala pryč. Řekla, že s tím nic neudělá. Tázal jsem se tedy a kdo mi s tím poradí ?! No paní mi doporučila co nejdříve dojet na SPU Praha 022, což by mělo být nějaké překladiště jak jsem to pochopil. Tak jsem tam tedy rychle jel, protože paní řekla, že už to bude měsíc a zásilka muže být poslána zpět, což je věc co opravdu chci. Na SPU Praha 022, jsem dostal k telefonu paní, která mi řekla, že se tam FYZICKY ten balík nenacházi. Takže nejšpíše je tam jen psychicky. Ůdajně je na nějaké třídírně u celníků. Jediná pomoc od ní byla ta, že mi dala zázračné telefoní čislo, na které jsem měl volal pouze dopoledne. Na toto čislo jsem se za dva dny nedovolal ani jednou. Už jsem opravdu zoufalí, příjde mi, že ze mě má celá pošta srandu, ale opravdu už nevím co s tím, našel by se tu někdo kdo by měl podobnou zkušenost, nebo aspon nápad co s tím ?   Předem moc děkuji za odpovědi. Jakub.

Dosavadní doporučení: přečíst (63)
Vaše doporučení:

přečíst (53) 15.01.16 15:54  Věra  katkaneso1zavinacseznam.cz  (180580)

NESPOKOJENÁ

Česká pošta v Rakovníku na nádraží. Slečny a paní u přepážek děs a hrůza, nejeví zájem, arogantní, poradí na půl huby, zdraví tak , že by člověk hned radši šel jinam. Jak po telefonu, tak osobně. Hnus mělo by se s tím něco dělat, když dělají z lidma. Co si vůbec myslí, jestli je to nebaví, tak ať jdou jinam, hlavně né mezi lidi, protože jim zkazí celý den. Není to poprvé, je to pořád stejný, myslela jsem že se špatně vyspala, ale je to pořád stejné.

Dosavadní doporučení: přečíst (53)
Vaše doporučení:

přečíst (45) 10.07.15 21:41  Martina  (177516)

výborné doručovatelky odešly z důvodu špatných pracovních podmínek

S doručováním zásilek jsem byla 30 let maximálně spokojená. Nyní máme nové doručovatelky,

které přinesou poštu jednou za tři dny, když se zeptám proč předplacený časopis dodávají o dva

dny déle odpoví mi - nic vám říkat nemusím. Pošta má být dodána do 16.00 hod. a dnes byla dodána 

prvně od 7.7. v 19,00  

Dosavadní doporučení: přečíst (45)
Vaše doporučení:

přečíst (24) 21.04.15 22:12  Tom  tomasmilicekzavinacseznam.cz  (176304)

Roznos letáků

Taky se přidávám s nepokojeností. Zadal jsem roznos asi na 6ti poštách po Praze. Výsledek na 5ti poštách je čistá nula. Ve schránkách nic, nový zákazníci také nic. Na jedné poště mi velkoryse vrátili peníze za roznos (cena letáků je samozřejmě nezajímá), na dvou se odvolávají neustále na další a další oddělení se kterým to mám řešit a na 3tí hledají jednu kličku za druhou jak neuznat chybu (např. jako "No ale přece je možné, že si všechny vaše letáky klienti ze schránek vzali" - ano, když v krabicích leží hromada starších letáků, k tomu jsme vchody roznášeli dříve vlastními silami a vždy to někdo ze schránky vyhodí do přiložené krabice a v ne poslední řadě jeden stálý zákazník kterého tam máme tvrdí, že leták nedostal - ale ano teoreticky si opravdu speciálně naše letáky obyvatelé všech domů odnesli do jednoho všechny a proto nikdo nový z celého obvodu 10ti tisíc letáků nezavolal). Na českou poštu již opravdu nikdy víc.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (24)
Vaše doporučení:

přečíst (48) 30.12.14 16:20  Small123  (174321)

Roznos letáků

A tak se také přidávám, již jako bývalý zaměstnanec, přesněji jsem tam byla na DPPČ, i jako za mého muže, jakož to zakazníka. Začnu u muže,  muž je malý živnostník a tak si nechal u ČP roznest letáky, no 3X reklamace, jelikož po okrese ma rozlezlou rodinu a ta čekala na jeho první reklamu z jeho podnikání, některé vesnice nebyly roznešeny vůbec, a k nám domů v okresním městě leták taky nedošel, takže 3200 vzal asi vítr. Po čase jsem nastoupila na MD a tak se mi roznos novin zdal jako fajn přivýdělek, našla si firmu, žádný problem, toho si všimli poštačky (podotýkam opravdu milé ženské)a nabídly mi roznos i pro ČP, ve smlouvě jsem měla plat na hodinu, bylo mi řečno jeden roznos na týden. Nakonec to byli 2roznosy na týden a poloviční plat než byl ve smlouvě defacto po zdanění to bylo cca +-100kč na jeden roznos, což trval 4hodiny, po jedné hodně nevydařené výplatě jsem šla přímo za panem vedoucím, že za tohoto platu za vyběhané hodiny teda  určitě dál pokračovat nebudu.  Ten at vydržím do zimy, že bude více letáků a více peněz, omyl,peníze stale katastrofa, letáků stale více, podotýkam, že ani jednou za půl roku jsem se nedostala na plat uvedený ve smlouvě.Vypověd jsem rešila telefonicky oznámením a že kdy se mám stavit se smlouvou o vypovědi, dovolala jsem se pani a nééé panu vedoucímu,ta at zavolám za 5min. Nakonec jsem volala asi 4 dlouze než mě to zvedli se slovy, k prvnímu si hledáme novou doručovatelku,  vypoved napíše pan vedoucí a pošle ji po doručovatelce, vůbec se semnou nebavili.Takže můj pokus o slušné jednání a dohodu šel v niveč,jelikož pan vedoucí se semnou nehodlal ani bavit. Jsem zvědáva, co mě ještě čeká.  Ted se už nedivím, že muž neměl všechny letáky roznešeny. Bez kloudného platu, nemůže  byt kloudně odvedená práce, na to jsem byla hloupá asi jen já, která to tak dlouho roznášela.

Dosavadní doporučení: přečíst (48)
Vaše doporučení:

přečíst (28) 15.10.14 15:58  Lída  (172828)

vykradený dopis

Ráda bych poukázala na případ, který se mi stal tento týden. Ano uznávám, že to byla asi moje blbost posílat flash disk s fotkama na vyvolání přes klasický dopis, ale jednou už jsem tak udělala a nic se nestalo.

Chci jen říct, že dopis tentokrát došel bez zmíněného flash disku.

Takže už to znova neudělám. Nicméně je na pováženou poctivost zaměstnanců České pošty.

Děkuji

Dosavadní doporučení: přečíst (28)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (29) 25.09.14 15:45  Hana Popeláková  hana.popelakovazavinacseznam.cz  (172269)

dotaz

Dnes nám byly na domovních schránkách vylepeny letáky tohoto znění : Do neoznačené schránky Česká pošta nedoručuje! Jde o vylepení letáků poštou Brno 20,PSČ62000 - Tuřany.

Ptáme se proč toto opatření. V  Tuřanech jde hlavně o rodinné domy,obecních domů je do 10.Dosud,a to již  je nám 75r. stačilo napsané jméno majitele na zvonku a orientač. a popisné číslo na domě.Nevíme,že by  bylo nutné popisovat schránku jmény,když stávající vyhovovalo.

Ale je pravdou,že letošním rokem se na naší poště střídají doručovatelé snad co měsíc,ale proto snad nemusíme popisovat schránky,kdo v domě bydlí,krom jména u zvonku.Např. nás jako rodina máme troje různá jména,ale snad stačí to hlavní u zmíněného zvonku.,Nikdy nevznikl žádný problém.

Je nám zbytečné popisovat schránku několika jmény a jěště nás zajímá je-li tento požadavek v celém Brně,nebo mají Tuřany neschopné vedení a potažmo doručovatele. Popelákovi

 

 

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (29)
Vaše doporučení:

přečíst (31) 31.07.14 11:28  Radek P.  (170768)

Balík na dobírku

Chci se zeptat,je možné platit dobírku platební kartou,pokud u sebe zrovna nemám hotovost?

 

Dosavadní doporučení: přečíst (31)
Vaše doporučení:

přečíst (28) 29.07.14 12:13  Lenka Hálová  halickaaazavinacsewznam.cz  (170436)

opětovná stížnost

Je to sotva pár dní co jsem napsala svůj názor na poštovní služby. Mám placenou schránku na poště a celý červenec mám poštu za brankou u domu. Kde mám požádat o vrácení poplatku, který platím za uzamčenou schránku na poště. začíná ta nespolehlivost silně vytáčet.

Dosavadní doporučení: přečíst (28)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (58) 24.07.14 09:05  Aneta  (170583)

názor na poštu z druhé strany

Přikládám názor na poštu jako zaměstanec.jelikož jsem nemohla sehnat zaměstnání ve svém oboru,nastoupila jsem k poště jako doručovatelka.Kdybych aspoň tušila do čeho jdu,nikdy bych tam nevkročila.Pracovní smlouvu jsem dostala až po 14 dnech od nástupu,vstupní zdravotní prohlídka se konala půl roku po nástupu.O nějakém školení BOZP apod.si můžu nechat tak zdát.Zaškolení se vlastně nekonalo,první den mi jedna paní sice ukázala kde budu doručovat poštu ale o tom,že někdo si platí určité služby mi nikdo nic neřekl.Samozřejmě hned druhý den na mě křičely že si lidé chodí stěžovat na doručovaní.Asi po 10 dnech mě zničeho nic poslaly doručovat doporučené zásilky-do dnešního dne tápu protože mi opět nikdo nic nevysvětlil.Nikde jinde jsem s takový přístupem nesetkala, navrh se mi rapidně zhoršilo zdraví.A abych nezapomněla,za to že neplním prodej produktů aliančních partnerů, mi každý měsíc strhnou peníze.A samozřejmě nikdo mě na to neproškolil...

Nevím jestli je cílem České Pošty likvidovat zaměstance,ale v mém případě se jim to povedlo.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (58)
Vaše doporučení:

přečíst (34) 16.07.14 10:32  Lenka Hálová  halickaaazavinacsewznam.cz  (170436)

služby české pošty

Souhlasím s tímto příspěvkem. Neznám horší služby. Platím si schránku na poště a ustavičně mám dopisy ve schránce u domu. Nejsme celé dny doma, pošta se ztrácí a proto jsem si zřídila tuto placenou službu. Bohužel je to k ničemu. Navíc ti co vozí balíky, to je další hrůza. Jeden řidič je milý, velice ochotný, zatroubí a vyčká a teprve když není nikdo doma, vloží lístek do schránky a balík na poštu. Druhý z řidičů, co jezdí tuhle trasu, se vůbec neobtěžuje a rovnou dá balík na poštu. Otvírací doba na poště je tak pro důchodce a nezaměstnané.

Dosavadní doporučení: přečíst (34)
Vaše doporučení:

přečíst (40) 14.05.14 15:26  Iveta  (168654)

služby české pošty

Doposud jsem se nesetkala s horšími službami než má Česká pošta. Doručování balíků i listovních zásilek je velmi špatné. Už několikrát jsem celý den čekala na doručení dopisu a pošťačka pořád nepřicházela, když jsem večer koukla do schránka měla jsem tam výzvu k vyzvednutí. Oni nejsou schopní zazvonit a doručit zásilku do vlastních rukou. Při doručování balíků do ruky to bylo stejné, ikdyž na balíku je tel. č. adresáta pro účel domluvit se na předání. Několikrát jsem volala na poštu a pokaždé jsem se s nimi pohádala a osobní setkání nebylo o moc lepší. Pokud to jde volím jiný způsob doručování.

Dosavadní doporučení: přečíst (40)
Vaše doporučení:

přečíst (34) 24.03.14 17:04  kazuk99  KroupaDominikzavinacseznam.cz  (167166)

Kritika

Takže, jak bych začal hodnocení. Česká pošta(přesněji Balík do ruky) je zatím nejhorším doručovatelem, kterého jsem kdy měl. Balík mi měl být doručen, ale nepřivezli ho. Následně jsem volal Na Českou poštu, kde jsem byl ujištěn, že mi balík doručí následujícího dne. To se ale také nestalo. Rozhodl jsem se tedy zavolat znovu na Českou poštu, kde mi to pro jistotu vůbec nikdo nezvedl! 

Takže těm, kteří chtějí použít služby České pošty, tak doporučuji, aby si vybrali jiného dodavatele. Zároveň bych chtěl požádat o radu, zdá se dá dělat něco jiného, než se příště vyhnout České poště obloukem.

Děkuji Kroupa

Dosavadní doporučení: přečíst (34)
Vaše doporučení:

přečíst (53) 01.07.03 10:24  Coufalová  coufalovazavinacddl.cz  (61075)

Dotaz na odesílání balíkových zásilek do zahraničí

Vážení,

chtěla bych se vás zeptat, jak postupovat při odesílání balíku o hm. cca 2,5 kg do Velké Británie. Obsahem balíku jsou předměty pro osobní potřebu adresáta (balík by se tudíž dal označit jako "Dárek").

Tento balík jsme podali na jedné z vašich poboček, kde byl přijat, vyplnili jsme všechny předložené tiskopisy a za odeslání zaplatili cca 630,-Kč. Po pár dnech byl balík vrácen s tím, že jakmile balík váži nad 2 kg a je odesílán do zahraničí musí být odbaven i celně. Pracovnice pošty nám bohužel nedokázala dát potřebný tiskopis, který celní úřad orazítkuje. Celní odbavení jsme si bez problémů schopni zařídit.

Sdělte mi, prosím co nejdříve, s jakým tiskopisem České pošty bychom měli na celní úřad dojít? Jedná se o CP-72?

Jelikož byl balík nedoručen pochybením České pošty předpokládám, že by nám měla být vrácena zaplacená častka. Můžete mi i toto, prosím, potvrdit a sdělit, jak postupovat?

Děkuji a těším se na vaši odpověď obratem

Coufalová ...

Dosavadní doporučení: přečíst (53)
Vaše doporučení:


Diskuze Česká pošta, s.p., další stránky: 1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Česká pošta, s.p.

Česká pošta, s.p. - zdrojová stránka k tématu diskuze Česká pošta, s.p..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Česká pošta, s.p. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Česká pošta, s.p..

 Burza Prime 16:28 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  675.00  0.00% 
 ČEZ  911.00  0.00% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 178.00  -0.08% 
 GEN DIGITAL  585.00  -0.17% 
 GEVORKYAN  256.00  -0.78% 
 KOFOLA CS  300.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  810.00  +0.56% 
 MONETA MONEY BANK  109.20  -0.18% 
 PHILIP MORRIS ČR A  15 320.00  -0.39% 
 PHOTON ENERGY  43.90  -0.23% 
 PILULKA LÉKÁRNY  180.50  -10.20% 
 PRIMOCO UAV SE  990.00  0.00% 
 VIG  784.00  0.00% 
Komodity online
 Ropa 82.77 USD 19.07   
 Zlato 2398.57 USD 19.07   
 Stříbro 29.21 USD 19.07   
 Káva 238.48 USD 19.07   
 Cukr 18.69 USD 19.07   
 Bavlna 70.77 USD 19.07   
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.