Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o. - Diskuze k tématu Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o.


Výpis příspěvků 1 až 14 (14)
 
spíše nečíst (4) 07.09.05 19:02  František Koucký  koucky.frantisekzavinacseznam.cz  (52574)

vepřový lančmít

Na letošní dovolenou jsem si koupil váš výrobek Luncheon Pork. Po otevření jsem nevěřil vlastním očím ani chuťovým buňkám. Uvnitř byla šedivá beztvará, mírně páchnoucí hmota, bez jakékoliv mozaikové struktury a odpuzující chuti. V domnění, že se jedná omylem o potravu pro kočky jsem to jedné příslušnici tohoto druhu nabídl, ale ani ona to nežrala. Jeden vzorek tohot úžasného výrobku mám ještě doma a tak váhám, zda to poslat inspekci pro jakost a nebo vaší firmě do muzea.Přeji vám hodně zdaru v dalších inovacích,ale už si od vás asi nic nekoupím.S pozdravem F. Koucký
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 15.08.06 17:58  Jelínek  (104398)

vepřová konzerva

I já jsem podlehl vzpomínkám na starý dobrý Vamberk a koupil konzervu Vepřovou konzervu. Po otevření jsem marně pátral po jakési vůni - nebylo nic , ani zápach. Pak jsem ochutnal a zase nic, jen jakási hmota opticky připomínající masovou směs, ale chuť až odporná. Žasnu, že majitelé zmíněné firmy si dovolejí tento výrobek dát na trh a to za dobrou cenu ( pro ně a prodávající). Taktéž moje kočka která přijme jakoukoli potravu tuto konzervu odmítla. Ba přímo od ní utekla !

 A tak závěrem : Kdo to vyrábí to také někdy ochutnal ? A pokud ano ať se dá vyšetřit, zda mu nechybí chuťové buňky nebo se mu nepřeměnili na jiné.

S pozdravem : Nikdy více Vamberk !

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 11.02.05 16:44  pavel  (81085)

Jídlo pro lidi

Právě jsem otevřel luncheonmeat od výrobce Vamberk, už ten smrad co s té konzervy vyšel mě udivil vyzuelně to vypadalo jako by do toho někdo nadělal a po ochutnaní jsem ten hnus musel vyhodit.Nechápu jak taková firma může vyrábět jídlo pro lidi,myslím že by naši ůředníci něli konečně začít něco dělat.
Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 01.11.05 10:20  Cizinec Jméno 'Cizinec' používá stále stejný uživatel  cizineczavinacquick.cz  (36043)

Jídlo pro lidi

No, to jste měl docela odvahu, to ochutnat. A ochutnával jste to vy, nebo někdo jiný?
Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 12.10.04 19:05  roman  enrico.benettizavinaccentrum.cz  (63815)

Podle mě nevíte co vyrábíte!

Rád bych připojil pár řádek kritiky, stejně tak, jak to udělalo několik lidí přede mnou. Absolutně souhlasím se všemi, kteří vyjádřili svůj názor k výrobkům vaší firmy. Neměl jsem sice vepřové maso...ale to podle mě vůbec nevadí, nekvalitní vepřový maso se s největší pravděpodobností neliší od jiný konzerv a určitě ne od JEMNÝCH PÁRKŮ. Docela dost se divím, že příspěvků kritiky na této stránce je tak málo. Nejspíš to bude tím, že lidé neradi vyjadřují svůj názor nebo neví na jakém místě si stěžovat. To by se ale mělo změnit, nebo budou spotřebitelé dále kupovat výrobky, které jsou nepoživatelné. Nechápu jak v dnešní době můžete vyrábět něco takového, v době, kdy by měla každá firma vyrábět co nejkvalitnější výrobky, aby vítězila v dnešní ostré konkurenci. Osobně si myslím, že nemůžete na podnikatelském poli dále dlouho působit, a jestli ano tak je to ukázka něčeho (upřímně nevím čeho). Abych se vrátil k jádru věci.. Před tím než jsem jel s kamarády na dovolenou koupili jsme si vaše JEMNÉ PÁRKY.. pěkná etiketa na konzervě, ale to je všechno. Po otevření konzervy jsme nevěřili vlastním očím. Párky jsou strašně voslizlý, fakt hnus. Musíte se hodně přemáhat, aby jste je vůbec strčili do úst. Když se k tomu odhodláte, zjistíte, že jsou ještě ke všemu chuťově nepoživatelný. Hlavní je ale ten vzhled, to snad není možný to nevíte, že první dojem je to nejdůležitější??? Když se podívám na vaše párky chce se mi upřímně zvracet!!!!! Asi nastala nějaká chyba ve vašem výrobním procesu a možná jste párky špatně zakonzervovali, ale to je vaše chyba. Kupte si někdo z vás, někdo z vedení, jednu konzervu a dejte si jí k večeři. URČITĚ MI DÁTE ZA PRAVDU! Nedokážu si představit co by se stalo, kdybych vaše jemné párky ohřál.... snad by se ve vodě rozpustili nebo nevím co. Před týdnem si stále zmiňované párky koupil můj jiný kamarád. Bylo to to samý, bál se do nich kousnout!!!!!! HODILI JSME JE DO POPELNICE!!!!! To je asi všechno z toho co mě naštvalo!!!! Rád bych, kdyby jste se nad tím co píšu zamysleli a odpověděli mi! Ve prospěch ostatních spotřebitelů budu rád šířit informace o kvalitách vašich výrobků, protože tohle není možný.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 01.11.05 11:10  Brano  (20715)

Podle mě nevíte co vyrábíte!

Vsichni zamestnaci budou zrejmne vegetariani.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 21.04.04 12:25  Martin Bursa  prahazavinaccampbell.cz  (26712)

Moravské klobásy - nebrat

Vazeni,dekuji vam za neopakovatelny zazitek ktery mi poskytly vase Moravske klobasy. Veden vzpominkou z detstvi, kdy jsme si uvedene klobasy v konzerve obcas kupovali a byli jsme s nimi vzdy nadmiru spokojeni jsem zakoupil (bohuzel) cele baleni - 10 ks konzerv se 6ks Moravskych klobas. tento vyrobek, ac stejneho nazvu, nema s "predrevolucnimi" klobasami naprosto nic spolecneho. Valecky gumovite konzistence se stopami masa avsak s daleko vetsim mnozstvim puchyru s bilou breckou (pravdepodobne jakysi skrob deklarovany na obalu) nevabne chuti a vune (hodilo by se spis rici smradu) ktery se neda dojist do konce. Ani se nedivim ze na obalu neuvadite podil masa. Je mi lito, ale vyrobek vasi firmy jiz nikdy nekoupim. Jen mi ted poraddte co se zbyvajicimi 9 konzervami.
Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 16.02.04 16:55  Milan Tinka  milan.tinkazavinacseznam.cz  (53511)

Chybí vám slušnost?

Vážení výrobci,

nemohu si pomoci ale nějak jsem nepochopili smyl těchto stránek. Naivně jsem si myslel, že když někdo napíše nějaký podnět na váš výrobek tak že budete nějak reagovat. Pochopil jsem že vám chybí i něco takového jako je slušné chování. Každý, kdo vám píše by asi očekával nějakou reakci, ale jak tak koukám něco takového jako smysl pro takt vám chybí. Proč máme všichni plná ústa něčeho takového jako je takt atd. když nejsme schopni to dodržet? Jak jste jistě pochopili tak jsem dost rozezlen ale přece se nechcete ještě divit? Jděte do háje s vaší proklamovanou tradicí když nevíte co je slušnost.

 

Děkuji

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 04.02.04 13:52  Vladislav Veselý  vkvveselyzavinacvolny.cz  (30144)

odporné

Vážený výrobce masa a uzenin z Vamberka s tradicí a kvalitou od roku 1873.Zakoupil jsem si Vaši konzervu s názvem Hovězí maso.Řeknu Vám,že jsem nikdy v životě nic odpornějšího neviděl,ale to Vám jistě nemusím povídat,  jistě moc dobře víte co vyrábíte.a tak Vám snad jenom popřeji co nejméně zákazníků a brzký krach.
Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 14.12.05 11:37  Bohumil Jičínský  b.jicinskyzavinaccentrum.cz  (95090)

odporné

Právě jsem si otevřel ke svačině v práci Hovězí konzervu a raději teď žmoulám suchý chleba.Něco tak odporného jsem neviděl ani necítil.V životě nic z Vamberka už nepozřu;-).Ty ... si snad myslí,že jsme prasata.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 08.01.04 22:38  viktor  (71408)

KAŠOMASOHNUSOCHLUP

VÁŽENÍ - NO TO SNAD ANI NE, POTOM CO JSEM SI ZAKOUPIL VAŠE VEPŘOVÉ MASO A CHTĚL HO POUŽÍT DO OMÁČKY NA ŠPAGETY. MARNĚ JSEM HLEDAL NĚCO CO BY JAKO MASO VYPADALO, ALE NIC. PŘECE JEN BYCH LHAL, ŽE JSEM NIC NENAŠEL, U DNA BYL NĚJAKÝ KUS CHLUPATÉ KŮŽE ( ŽE BY VEPŘOVÉ). NEDÁVNO JSEM ČETL ČLÁNEK  O TOM JAK NAŠI SPOLEČNOST ZACHVACUJE KULT HNUSU - LIDÉ SE BAVÍ TÍM (A HLAVNĚ DĚTI), ŽE SI KUPUJOU SMRAĎOCHY, SLIZY S OČIMA, PRDÍCÍ BALÓNKY,GUMOVÉ ZVRATKY,GUMOVÁ HOVNA, ATD. KDYBY SE V TOMHLE SOUTĚŽILO, MÁM TAKOVÝ POCIT, ŽE BY JSTE DOVEZLI DO VAMBERKA I NĚJAKOU TU MEDAILI. TAK ABYCH TO SHRNUL, KLIDNĚ SI TEN HNUS DĚLEJTE DÁL, ALE JÁ HO UŽ NIKDY NEKOUPÍM A VŠEM ZNÁMÝM I NEZNÁMÝM BUDU TO VAŠE KAŠOMASO, NEBO  CO TO VLASTNĚ JE, VŘELE DOPORUČOVAT (IRON.)

 

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 27.11.03 18:24  Milan Tinka  milan.tinkazavinacseznam.cz  (53511)

Nepovedený výrobek

Vážení výrobci,

zakoupil jsem si vaše vepřové párky v jemném střívku. První rozčarování mne čekalo po otevření konzervy. Sedm nožiček párků v deseti bylo po délce prasklých. Druhé rozčarování mne čekalo, když jsem se pokoušel párky dostat z teplé vody po pěti minutách ohřívání. Pokaždé, když jsem se pokoušel párek vyndat tak se zlomil a to dokonce i na čtvrtky, takže jsem vyndaval jenom kousky. Třetí a poslední rozčarování mne čekalo, když jsem vzal popraskané párky do úst. Byly tak vymáchané, pravděpodobně proto že byly v konzervě dlouho popraskané, že se to nedalo vůbec jíst. Pravda, párky nepopraskané byly o trochu lepší tak jsem je dal dětem. Myslím že výrobek v ceně 49 Kč by mohl mít lepší kvalitu.

 

Milan Tinka

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 28.10.03 00:51  Nevinna obet  (51111)

sadelnata brecka

Vam lidi z podniku "maso uzeniny Vamberk" nemam ani chut poprat dobreho dne.Muzu vam uprimne rict,ze jsem horsiho pajidla snad jeste neochutil a chrante mne andele ,aby jsem si to musel zopakovat.Behem nakupu potravin odvracim oci od vaseho "veproveho masa ve vlastni stave".Je jaksi podivuhodne,ze vas podnik jeste nebyl trestne stihany za prodej odporny brecky,kterou si trofate prodavat jako lidskou potravu.Ja bych si netroufl tu hnusotu dat ani svymu psu.Fuj tajbl to je hnusnej hnuj to vase zradlo.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 24.09.03 20:39  Leppelt Oldřich  leppeltzavinacseznam.cz  (26094)

Hnus

Vážení, opět jsem pochybil. Již v minulosti jsem se několikrát spletl a koupil vaší vepřovou konzervu, tu poslední s datem výroby 11.7.2003. Jedním slovem, HNUS. Za studena, za tepla, HNUS. Stálo mě to skoro 30Kč (400g). Po otevření plechovky byl cítit smrad, který ani v nejmenším nepřipouštěl, že jde o potravinu, konzumovatelnou člověkem. Nabídl jsem váš výrobek kocourovi, který, jak známo všem majitelům koček, sežere i maso, nebo uzeninu, lehce "chycené". Ač před tím nenasycen, odvrátil se. Nabídl jsem tedy zbytek konzervy svému známému, který je majitelem psa, rasy "pouliční směs". Ani ten se nabízené "pochoutky" nedotkl. A vy to prodáváte jako potravinu pro lidi!!! Fuj!! Že se nestydíte! Copak jsme nějaký dobytek??? Je veliká škoda, že jsem zbytek konzervy od známého nedostal zpátky, vyhodil ji. Dal bych ji k dispozici kontrolním úřadům. Přesto poskytnu svůj názor s dotazem na názory ostatních širší veřejnosti, protože toto je tak zvané "přetečení číše". Je zajímavé, že za bolševika jste si takovýto šlendrián nedovolili. Ten jediný by vám asi dokázal dát za takovýto humus pořádně přes držku. Doufejme, že jej nahradí EU. Ale obávám se, že to bude na váš kalibr málo.   Leppelt O.

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o., další stránky: 1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o.

Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Maso uzeniny Vamberk spol. s r.o..

 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  665.00  -0.30% 
 ČEZ  909.00  +1.00% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 176.50  +0.17% 
 GEN DIGITAL  576.00  -0.69% 
 GEVORKYAN  252.00  -1.56% 
 KOFOLA CS  297.00  +0.68% 
 KOMERČNÍ BANKA  787.50  0.00% 
 MONETA MONEY BANK  104.00  0.00% 
 PHILIP MORRIS ČR A  15 340.00  +0.26% 
 PHOTON ENERGY  43.70  +0.69% 
 PILULKA LÉKÁRNY  220.00  +7.32% 
 PRIMOCO UAV SE  1 040.00  -1.89% 
 VIG  785.00  +0.13% 
Komodity online
 Ropa 85.09 USD 12.07   
 Zlato 2411.52 USD 12.07   
 Stříbro 30.74 USD 12.07   
 Káva 249.30 USD 12.07   
 Cukr 19.24 USD 12.07   
 Bavlna 71.32 USD 12.07   
Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.