Má ještě rusko šanci se vzchopit? V čem Ukrajina vojensky a takticky nejvíc vyniká? VIDEO - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Okomentovat na facebooku


Výpis příspěvků 1 až 20 (30)
 
spíše nečíst (9) 24.10.22 14:04  Tomasso  (243566)

popírání všech pravidel a norem mezinárodního práva

Dneska mě od srdíčka pobavila tato zpráva:

Moskva bude hledat možnosti, jak ochránit svá mezinárodní aktiva, která se snaží uchvátit jiné země, prohlásil mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina. Dmitrij Peskov se vyjadřoval k návrhům poskytnout na Západě zabavený či zmrazený ruský majetek, včetně rezerv uložených v západních bankách, k obnově Ukrajiny.

"Přijetí takových rozhodnutí bude dalším krokem k popření všech pravidel a norem mezinárodního práva. Bezpodmínečně budeme hledat možnosti, jak s tím bojovat," prohlásil Peskov podle agentury TASS. Předání ruských aktiv na Západě Ukrajině by podle mluvčího znamenalo krádež cizího majetku.

Dokonalý, co? Nu, éto Rasíja :)))

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (9)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 25.10.22 09:19  Dacan Strom  (235474)

popírání všech pravidel a norem mezinárodního práva

... a to je jen záloha na reparace.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (5) 25.10.22 10:04  Tomasso  (243566)

popírání všech pravidel a norem mezinárodního práva

To jo, mě jenom dojala najednou ta starost Ruska o normy a pravidla mezinárodního práva a o nějaké "krádeže" cizích majetků.

Rusáci jsou fakt dojemní...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (5)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (11) 23.10.22 19:39  ikaktus  (222380)

russko

Na russké agenty či vymyté mozky nereaguji. Zásadně také nikomu netykám, ale u russáků je to standardní způsob komunikace. Předpokládal bych, že projevy nenávisti řeší správce webu.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (16) 23.10.22 12:34  ikaktus  (222380)

russko

Každý "NÁZORUSCHOPNÝ", který tu zažil okupaci ČR russáky od r. 1968, nemůže, pokud je duševně zdráv, snad (?) sympatizovat s fašistickým postupem rusského agresora. 
Živili jsme tu 200 000 russáků, kteří tu po nocích dělali bordel s neustálými přesuny konvojů armády, že se některé rodiny ani pořádně nevyspaly. A stejně by mě otravovaly jiná vojska, ale ty tu od r. 1990 nejsou !


Pravda, je paradoxem, že novými generacemi zaniklé fašistické Německo vystŕídalo na tomto postu novodobé nacistické russko.  russáci totiž neumějí diskutovat a dělat si přátele. Jejich povaha je mít vaši bezmeznou oddanost, nebo jste jejich nepřítel a jim "nezbývá", než vás napravit ! A to za každou cenu....

Pokud by russáci dělali dobrou diplomacii, dokázali by si zajistit neutralitu Ukrajiny. Takhle to spíše vypadá, že si soudruh putler chce hrát na soudruha Petra Velikého (což i vysvětloval studentům na univerzitách) a rozšiŕovat svou říši zla.

Pokud zde tedy někdo sympatizuje s dnešním russkem, nechť odjede do russka - měl by tam být spokojen. Vrátit se samozřejmě může - i "marnotratný rosofil" K.H.Borovský s nadšením odjížděl do ruska a vrátil se s totálně jinými názory !

Dosavadní doporučení: přečíst (16)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (20) 23.10.22 14:20  Guldur  ondrej-dolezalzavinacseznam.cz  (249984)

russko

Demagogu proradnej... živili jsme tu možná 200000 sovětů, většinově nerusů a dalších členů Varšavské smlouvy. Dost velká část z nich byli ukrajinci, možná většina. Taky gruzínci, kazaši, atd.

Ale jen si bašti bolševickou polívčičku současnýho globaistickýho bolševika, mozku vymytej!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (20)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 24.10.22 10:03  Dacan Strom  (235474)

russko

Rusák není jen Rus, je to ten, kdo chce velké a mocné Rusko / SSSR (přejmenované Rusko), kterého se každý bojí a které si vezme, co chce. Mohou to být i Gruzínci, Kazaži, Ukrajinci, nebo Češi, které jsme nedávno viděli na Václaváku s českými vlajkami.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (30) 22.10.22 19:27  Osobně  (249936)

Premiér Fila aspol. již odeslali Pozvánku k dočasnému pobytu US army

A tak je to správné, neb tak to ma byt ! US army ochrání nás od krvelačných nájezdníků z Východních stepí a ihned na jaře vyrazíme v čele stovek a stovek mírových divizí na Mírovou misi do Ruska a osvobodíme tam naše ropné aplynové vrty a další naleziště našich Západních surovin.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (30)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (24) 22.10.22 19:46  On the road Nejlépe hodnocený autor  (246648)

Premiér Fila aspol. již odeslali Pozvánku k dočasnému pobytu US army

Stačí, když se vy opičáci I s tím mongoloidnim skrčkem vrátíte zpátky za Ural. CCCP is dead baby!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (24)
Vaše doporučení:
přečíst (14) 23.10.22 14:22  Guldur  ondrej-dolezalzavinacseznam.cz  (249984)

Premiér Fila aspol. již odeslali Pozvánku k dočasnému pobytu US army

Zpátky za Ural? Nedivil bych se, kdybys to myslel doslova.

Zjisti si, kde leží Moskva. Rusko je největší země v Evropě, demente.

Dosavadní doporučení: přečíst (14)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 24.10.22 10:08  Dacan Strom  (235474)

Rusko je největší a nejzkorumpovanější bordel na světě

Je to jen hromada hnoje, koloniální impérium v posledním tažení, které se rozpadne na desítky diktátorských států so se budou mezi sebou prát o kosti z té zdechliny.,

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (5) 24.10.22 10:34  Tomasso  (243566)

Rusko je největší a nejzkorumpovanější bordel na světě

Sice souhlasím, že Rusko je zdechlina, podpíraná více či méně shnilými kůly tak, aby vypadala jako živá (na předstírání je ruská mentalita odpradávna bytostně založena), ale úplně nedoufám v to, že by se Rusko rozpadlo v prach. Rozpad Ruska spíš bude vypadat tak, že se nejdřív rozhoří boj o moc v Kremlu, pak se začnou oddělovat etnicky svébytné republiky (Čečensko, Dagestán, Tuva, Burjatsko atd.), možná chaosu využije Čína a vezme si zpátky svou část Dálného východu (Vladivostok, Chabarovsk..), Japonsku se vrátí Sachalin a Kurily a tím to tak zhasne. Zbytek Ruska bude dál držet pohromadě díky nějakým dalším obdobně úchylným diktaturám jako doposud... 

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (6) 24.10.22 11:15  Dacan Strom  (235474)

Rusko je největší a nejzkorumpovanější bordel na světě

Prakticky každý den někde čtu, jak se chce nějaký region od Ruska odtrhnout a často za těmi tendencemi stojí tamní ruská náplava, která má dost využívání z Moskvy, kdy se tam těží suroviny a do oblasti se nic nevrací (to ostatně není jen v Rusku, nedávné nepokoje v Kazachstánu byly o tom samém). Většina národů Ruské Federace nikdy o samostatnost nestály a vždy je někdo ovládal, ale dnes díky internetu i současné válce na Ukrajině vidí, že se bez Moskvy dá žít mnohem lépe. Taky netvrdím. že se to stane naráz, ale Rusáci neumí jinak vládnout, než vše ovládat buď přímo, nebo přes své vazaly a to nejde držet věčně, když každé uvolnění je bráno, jako slabost.

Rozpad Ruska taky nevidím za nějakou výhru, ty regiony nikdy nepoznaly svobodu a na 99% si zvolí zase nějakého místního Putina, nebo si tam moc vezme nějaký pazdrát, či vojenská junta silou. Stačí se podívat do ostatních bývalých kolonií Ruska, jak to tam vypadá a kde jim trvalo desítky let, než s tím začali něco dělat, jako na Ukrajině a stejně to bude trvat další desítky let, než se z nich stanou normální země. Rusko ale zůstane zdrojem nestability ještě dlouhé desítky let, pořád tam budou vlivné skupiny, které se budou snažit vrátit svět do 18. století, kdy Rusko něco znamenalo.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 24.10.22 11:37  Tomasso  (243566)

Rusko je největší a nejzkorumpovanější bordel na světě

Nejzajímavější na tomhle rozpadu bude sledovat, které banánové republice připadne jaké množství jaderných hlavic. Rázem se z Čečenska, Dagestánu, Burjatska nebo z Eskymáků někde v Arktidě stanou jaderné velmoci...

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 24.10.22 12:19  Dacan Strom  (235474)

Rusko je největší a nejzkorumpovanější bordel na světě

... a zároveň se jich nebudou chtít zbavit za nějaké plané sliby, když vidí, jak dopadla Ukrajina.

Nejlepší by bylo jaderně odzbrojit celou oblast, ale to asi neprojde.

Pokud ale bude chtít nové vedení těch nových států budovat moderní země, tak to bude stát hafo investic a na zbraně už tak nezbyde, možná tam vznikne nějaký obranný pakt, když tam bude nějaký stát nenažraný, možná tam budou nějaké územní spory, ... a možná se NATO rozšíří až k Číně. ;)

Já už se toho asi nedožiju a jsem docela rád, je tam spousta nevyřízených účtů.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (16) 22.10.22 19:53  Osobně  (249936)

Premiér Fila aspol. již odeslali Pozvánku k dočasnému pobytu US army

Je třeba osovobodit ruský lid od tyrana Putina a navrátit ruskému lidu prosperitu a blahobyt 90.let pod kopií demoGrata Jelzina ! A nám se navratí naše ropné a plynové vrty a nalezistě kobaltu, lithia a další GD a zelených surovin a nastane blahobyt pro celá svět pod vedním Usa a NATO.

 

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (16)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (28) 22.10.22 18:45  Procházka  (247138)

ukrofašisté budou brzo smeteni

a pak bude třeba denacifikovat i u nás....

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (28)
Vaše doporučení:
přečíst (25) 22.10.22 19:14  Jolanda  (249932)

ukrofašisté budou brzo smeteni

§ 405

Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia

 

Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Dosavadní doporučení: přečíst (25)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (10) 23.10.22 14:25  Guldur  ondrej-dolezalzavinacseznam.cz  (249984)

ukrofašisté budou brzo smeteni

Jojo, kam vítr, tam plášť - takových šmejdů se najde dost za každýho režimu. Kdyby byli všichni jako ty, je už svět dávno ještě víc v ... než teď.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (10)
Vaše doporučení:


Diskuze Má ještě rusko šanci se vzchopit? V čem Ukrajina vojensky a takticky nejvíc vyniká? VIDEO, další stránky: 1 | 2 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Má ještě rusko šanci se vzchopit? V čem Ukrajina vojensky a takticky nejvíc vyniká? VIDEO

Má ještě rusko šanci se vzchopit? V čem Ukrajina vojensky a takticky nejvíc vyniká? VIDEO - zdrojová stránka k tématu diskuze Má ještě rusko šanci se vzchopit? V čem Ukrajina vojensky a takticky nejvíc vyniká? VIDEO.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Má ještě rusko šanci se vzchopit? V čem Ukrajina vojensky a takticky nejvíc vyniká? VIDEO e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Má ještě rusko šanci se vzchopit? V čem Ukrajina vojensky a takticky nejvíc vyniká? VIDEO.

 Burza Prime 16:28 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  675.00  0.00% 
 ČEZ  911.00  0.00% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 178.00  -0.08% 
 GEN DIGITAL  585.00  -0.17% 
 GEVORKYAN  256.00  -0.78% 
 KOFOLA CS  300.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  810.00  +0.56% 
 MONETA MONEY BANK  109.20  -0.18% 
 PHILIP MORRIS ČR A  15 320.00  -0.39% 
 PHOTON ENERGY  43.90  -0.23% 
 PILULKA LÉKÁRNY  180.50  -10.20% 
 PRIMOCO UAV SE  990.00  0.00% 
 VIG  784.00  0.00% 
Komodity online
 Ropa 82.77 USD 19.07   
 Zlato 2398.57 USD 19.07   
 Stříbro 29.21 USD 19.07   
 Káva 238.48 USD 19.07   
 Cukr 18.69 USD 19.07   
 Bavlna 70.77 USD 19.07   

?
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.