Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. - Diskuze k tématu Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s.


Výpis příspěvků 1 až 20 (96)
 
přečíst (1) 15.05.24 10:38  Zdenek jasa  (289989)

Ceska podnikatelská nedoporucuji

Jejich klient mi naboural auto,po telefonátu s pojišťovnou,že si ho mám odvézt do servisu bylo vše ok,po pristaveni vozu,mi zavolal servis že mi pojišťovna nechce plnit celou cenu lakování narazniku že tam byla předešlá ryha a jestli s tím souhlasím.To jim řekl likvidátor hned,na můj dotaz kolik to bude nic.Ze mi prý tou opravou zhodnotí můj vůz.Myslim že záznamem o opravě ho spíše mnohem víc znehodnoti,cekam čekám žádná zpětná vazba,varují před touto pojišťovnou a jejich praktikama
Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 23.09.23 14:31  Jindra  (269950)

Nechoďte k ČPP

Bohužel i já mam špatnou zkušenost s pojišťovnou ČPP!Taky uplatňuji škodu na pracovní neschopnost ,stále dokola dokládám všechny dokumenty,stále dokola likvidátor po mě požaduje další a další doklady o PN,asi mu budu muset namalovat obrázek ! Už vážně nemám co doložit !Přijdu o výplatu peněz za škodu , budu rušit a jak tady čtu, bude to ještě jízda !Utíkejte od této pojišťovny !!!!!
Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.08.23 11:37  Ilon  (267908)

Životní pojištění

Nebrat a raději jít jinam .. manžel měl životní pojištění a jako pracující a na 100% zdraví člověk ( pracoval u firmy kde jsou zátěžové testy každý druhy rok) uzavřel pojistku. Za par let začal parodit a skončil v invalidnim důchodu . Pojišťovna mu odmítla zaplatit odškodné a odůvodnila to banálnim vysvětlením !! Ze manžel navštívil na přáni Zavodni lékařky specialistu a ten neschledal žádnou nemoc. Že prý manžel neudal tohoto lékaře .. no k smíchu a my budeme tuto pojišťovnu žavolat!!! Je to smutné ale nejhorší pojišťovna !!! Nebrat jestli chcete nějakou podporu a jistotu.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 27.06.23 12:56  Honza  (264592)

Taky s končím s ČPP

Měli jsme pojištění bez plnění, za dva roky jsme jim poslali cca 120tis.Po zrušení chtěli doplatit 500Kč.V emailu nebyla uvedena splatnost, jen slovo obratem.Když jsem se na to zeptal co to je, tak prý poplatek za zrušení a odpálkováno že je to dle ceníku.Za dva týdny přišel další email, že už chtějí 800Kč za vymáhání.Když tam manželka volala, tak týpek byl odměřený a že nezájem.Vyznělo to tak, že jsme v háji a máme zplatit hahaha.Ukončím u nich i to poslední trapné povinné ručení na vozík.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 22.03.23 13:18  Libor  libor.votavazavinaccentrum.cz  (257896)

ČPP POVINNÉ RUČENÍ

Reaguji na příspěvek pana Nováka,100% je problém na straně pana Nováka,který neodhlásil pojištění při prodeji!Ne na straně ČPP.Když budete mít kabelovku a prodáte televizi nebo se přestěhujete,budete stále platit za kabelovku.Protože jste nezrušil služby.Co na to říci.Chyba není na straně pojištovny.Libor Votava
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 25.03.23 20:01   ()

. . .

Smazaný spam.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 09.06.22 12:15  Petr Novák  inzapatzavinacseznam.cz  (244444)

ČPP - platíte i když auto již nemáte!!

Prodal jsem svůj vůz, nový majitel si ho pojistil a vy musíte smlouvu teprve vypovědět a dalších 6 týdnů platíte za něco, co již nemáte. Takže jedno auto je pojištěné 2x. Komu by asi vypláceli pojistku a za co??

Jsou to šmejdi, nikdy více ČPP!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (19) 04.02.22 17:52  Luďek  (240695)

Srovnávače povinného ručení 2022

Ahoj,

poslední dobou řeším, u koho si pořídit povinné ručení, případně havarijní pojištění, avšak možností je tolik, že nevím, kde začít. Porovnávačů pojištění je opravdu mnoho.. nemáte doporučení, jaký vybrat, případně nějaký, který se specializuje na starší vozy, až veterány? Díky moc za odpověď, třeba nejsem jediný, který se v této situaci nachází.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (19)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 28.01.22 11:29  Renata  (240207)

Cpp - trefa do černého

<... já jsem se pojistila u této společnosti. Jejich slova byla, nárok na příplatek v nemoci po 29 dnech. Byla jsem za praktickou lékařkou, poslala vše potřebné. Vymyšlené důvody, proč to nejde. Dnes jsem s nimi smlouvu ukončila a jsem nespokojena. Na trhu je dost pojišťoven a bank, které se mnou uzavřou životní pojištěn.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 12.01.22 14:37  Miloslav Vybíral  (239005)

ČPP neplní

Léta platím pojistku u ČPP mimo jiné proti ušlému zisku a nikdy jsem ji nevyužil. Až nyní. Byl jsem na neschopnosti po srdeční příhodě pět měsíců. Poté jsem odeslal žádost o vyplacení pojistky. Ta mi byla zamítnuta s odůvodněním, že jsem nedodal dokumenty léčení z roku 1995. Žádná již neexistují, jsou skartovány, navíc tenkrát nešlo o léčbu, pouze mne odvezla sanitka. Ze 70 000 jsem nedostal ani korunu. Pouze almužnu 600,- Kč za vyrovnání ,,služeb"

Výsměch.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 19.11.21 21:30  Vlasta  (235196)

Spokojenost

Na rozdíl od ostatních příspěvků, já musím jen říci, že jsme s pojistkou od této společnosti spokojeni. Přítel měl úraz, týden od nahlášení škodní události je šetření dokončeno a část peněz vyplacená. Za mě jsme s rychlostí, komunikací ze strany klientského centra velice spokojeni.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 19.11.21 21:20  Vlasta  (235196)

Spokojenost

Narozdíl od ostatních příspěvků, já musím jen říci, že jsme s pojistkou od této společnosti spokojeni. Přítel měl úraz, týden od nahlášení škodní události je šetření dokončeno a část peněz vyplacená. Za mě jsme s rychlostí, komunikací ze strany klientského centra velice spokojeni.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 07.10.21 12:56  SadGud  derponaxzavinacseznam.cz  (233305)

Perfektní pojišťovna

Dnes nám přišlo vyjádření od této pojišťovny. Měli jsme rozbité přední sklo od pojistníka z povinného ručení této pojišťovny, který se zaviněním souhlasil. Sepsali jsme škodní protokol, pojišťovna určila autosklo servis, kde nás upozornily, že pojišťovna neplatí a mi tudíž zaplatili škodu ze svého. Dnes přišlo vyjádření, že nelze škodu prokázat a že škodní událost se tímto uzavírá. Budeme to řešit přes naše právní oddělení. Katastrofa, co se dnes děje!!!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 06.08.21 15:06  nespokojený klient  (230531)

Komunikace na dvě věci

Volala jsem na pojišťovnu ohledně ukončení pojistné události skrz úraz, který mi zkrátili na minimum. Melou veškeré lékařské zprávy o průběhu léčení a ukončení léčení. Dobu léčení mi zkrátili na čtvrtinu a když jsem jim volala co to má znamenat, tak paní na druhé straně byla nepříjemná a nehodlala mi nic sdělit. Přitom já jsem pojištěná a mám právo vědět proč mi dobu léčení zkrátili na takovou krátkou dobu. Když jsem se s paní snažila domluvit, tak mi v půlce věty zavěsila telefon. Je tohle adekvátní jednání, když chci pouze vědět věc na kterou mám jako pojištěná nárok?!

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 16.03.21 11:17  Bývalí klient  (224350)

Trestá poškozené

Vážení, tuto pojišťovnu nedoporučuji.Je to banda zlodějů! Já jako poškozený si musím vymoct pravdu a peníze, které mi pojišťovna dluží u soudu! Nejdřívé - vše je v pořádku a pak - nebudeme plnit protože ono a tamto!Několik odvolání proti jejich stanovisku = marné pokusy a zesměšnění! Jediná cesta je soud s touto pojišťovnou!Ruce pryč od této pojišťovny!!!S pozdravemNasraný klient

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 18.02.21 09:26  Bára  (223022)

Nedoporučuji!

Také musím přidat negativní hodnocení. Na jaře loňského roku jsme s manželem vypovídali smlouvy u ČPP. Manželovi měla být vyplacena častka cca 200 tisíc kč. Peníze zaslali za třičtvrtě roku, přestože na vyřízení měli dva měsíce!Nereagují, vymýšlí nesmyslné důvod- proč to nejde, tady musí být také podpis, chybí zde název magistrátu města ( proč)!Na vyplacení částky se zřejmě skládalo celé ČPP, jinak si to neumím vysvětlit.Když přijdete na pobočku, řeknou: ,,Já tyhle smlouvy nedělám. To dělá kolegyně a ta má dovolenou." Chování příšerné! Má zkušenost: Výpověď smlouvy jsem zasílala loni v květnu. Po určité době mě kontaktivali, že jsem neuhradila pojistné!Dělají to schválně!Výpověď smlouvy jsem zasílala celkem 4x! Ani jednu údajně neobdrželi. Když hovoříte s někým z call centra, to je také zážitek! Arogance, neinformovanost! Obzvláště pan Podracký!Na e-mail nespoléhat, předají příslušnému oddělení- tedy vhodí kamsi do spamu a neřeší!!Má zkušenost, už nikdy více. Radím i svým známým, aby se této rádoby pojišťovně vyhýbali

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.02.21 13:01  Anna  (222743)

Nepojišťovna

Vůbec bych tuto společnost nenazývala pojišťovnou!Komunikace nulová, arogantní chování. Vypovídáte smlouvu a na peníze čekáte rok! Mezitím Vás bombardují různými překážkami, mnohdy nesmyslnými, které musíte vyplnit, aby Vám zaslali peníze.Jako omluvu Vám slíbí slevu do Alberta, která nepřijde ani za dva roky :) Zkrátka komedie! Žádná pojišťovna

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 09.12.20 13:29  David F.  (219015)

ČPP

ČPP dobře rozmyslete. Pokud chcete někoho na své straně (odborníka) .... snad ho u ČPP najdete. Já v okrese Písek nenašel.

Dle mého názoru, jedna z nejhorších služeb, za kterou jsem kdy platil. David 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 02.07.20 10:53  Gőrner  (212772)

trestá poškozené

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group považuji za společnost, která úmyslně trestá poškozené. Prosím o kontrolu. Jednání a požadavky likvidátora na mojí osobu mi připadají neadekvátní.

Odpověď:

Vážený pane Gőrnere,

reaguji na níže uvedený email.

Jak máte uvedeno v oficiálním vyjádření oddělení likvidace, pojišťovna žádným způsobem poškozeného netrestá. Poškozený ani pojištěný nemají žádnou zákonnou povinnost řešit škodnou událost prostřednictvím pojištění.

Děkujeme za spolupráci.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:


Diskuze Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s., další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s.

Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. - zdrojová stránka k tématu diskuze Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s..

 Burza Prime 16:28 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  671.00  +0.75% 
 ČEZ  931.00  -0.96% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 152.00  -1.29% 
 GEN DIGITAL  563.00  0.00% 
 GEVORKYAN  256.00  +1.59% 
 KOFOLA CS  285.00  -0.70% 
 KOMERČNÍ BANKA  786.00  +0.77% 
 MONETA MONEY BANK  96.30  -1.03% 
 PHILIP MORRIS ČR A  14 900.00  0.00% 
 PHOTON ENERGY  44.80  0.00% 
 PILULKA LÉKÁRNY  180.00  +1.12% 
 PRIMOCO UAV SE  795.00  -0.63% 
 VIG  765.00  -0.65% 
Komodity online
 Ropa 82.17 USD 24.05   
 Zlato 2334.49 USD 24.05   
 Stříbro 30.36 USD 24.05   
 Káva 218.73 USD 24.05   
 Cukr 18.44 USD 24.05   
 Bavlna 80.43 USD 24.05   


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.