Příspěvky nebo odpovědi uživatele Lenka

Příspěvky nebo odpovědi uživatele Lenka. Výpis příspěvků 1 až 20 (338)


přečíst (0) 26.03.24 11:00  Lenka  (285093)

Auto z auto ESA

Dobrý den, před měsícem konkrétně 6.2.2024 jsme si s přítelem v auto ESA koupili ojeté auto značky Ford. Auto mělo rezavé prahy ale o tom jsme věděli a nevadilo nám to, ale manažer bazaru nám tvrdil, že kromě těch prahů je auto motorově v pořádku. S bazarem jsme měli domluvené že přepis auta zařídí oni (samozřejmě za poplatek) a doklady nám přijdou do deseti dní. Doklady však nepřišli a tak jsme volali na centrálu auto ESA. Paní byla příjemná jak osina v zadku a i když jsem chtěla číslo na manažera pobočky kde jsme auto kupovali odmítla nám ho dát. Nakonec však nám řekla ať vyplníme formulář na jejich stránkách. Formulář jsme vyplnili a druhý den nám napsaly, že doklady jsou v Praze v hromadných žádostech. Doklady ale stále nepřišly ani za dalších čtrnáct dní a tak jsme se opět obrátili na bezplatnou linku. Tentokrát to s námi řešil pan který byl ochotný a zjistit že doklady byli vráceny zpět na pobočku auto ESA a dál nám číslo na manažera pobočky. Od toho jsme zjistili že udělali špatnou evidenční kontrolu auto na obou sadách pneumatik mělo špatné disky které nesouhlasili s technickým průkazem. Manažer nám nabídl výměnu vozu a odečtení ceny starého vozu protože jsme ho upozornili že jsou tam i jiné závady na které nás neupozornil a tak jsme si domluvili termín dojeli na pobočku a vybrali jiný vůz. I když jsme byli domluveni s manažerem na schůzce tak tam nebyl takže jsme jednali s jeho zástupcem. Výsledek byl že auto které jsme tam koupili za 26000 nám výměni ale cenu za něj nám dají pouhé 4000. Jako důvod uvedli že jsme opravili zrezlé prahy a přetřely barvou (netrefili jsme stejný odstín tak barva byla tmavší) a tím jsme auto znehodnotili. Vypsali jsme pro to reklamační formulář ale nic se neděje a s manažerem není řeč. Prosím jestli někdo víte jak to udělat aby nám peníze vrátili poraďte prosím jsme z toho dost zoufalý děkuji.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.11.23 08:40  Lenka  (273267)

regenerace v sauně ?

VOZP už sto let nabízí proplacení stejných služeb za stejné ceny. Schválně se podívám jestli je tam nějaká regenerace v sauně a není to podmíněné třeba dvojnásobným těhotenstvím nebo třiceti odběry krve.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.10.23 09:24  Lenka  (270676)

podpora nizkoprijmovym obcanům!?

Je sice hezké, že se MŽP chlubí dotacemi pro nizkoprijmove občany, ale když si někdo chce požádat o dotaci v rámci Oprav dům po babičce, musí mít na projekt. A jeho cena se pohybuje od 70000kč výše. Myslíte, že každá mladá rodina nebo i senior má po ruce tolik peněz jen na projekt?! To si mnoho lidí rozmyslí do nějakých oprav jit
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 22.08.23 07:28  Lenka  (268181)

Titul lůza

to je reakce pro toho nadřazeného chytráka, co v komantářích tak pěkně dokazuje svůj narcismus.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 22.08.23 07:24  Lenka  (268181)

Titul lůza

k nálepkování spoluobčanů nepoužíval nikdy nikdo jiný než tyranové a totalitáři. Do demokracie nepatří a o Vás mnoho vypovídá.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (5) 02.08.23 12:24  Lenka  nechcizverejnitzavinacseznam.cz  (267258)

Ceska posta_ostuda statu

Zdravím.Takhle. Ptám se, jak je možné, že tahle "firma" stále funguje. Když jsem nucena využít její služby, skončí to vždy stejně. Například si zaplatím za doručení druhý den, doručení proběhne za několik dní. Pokaždé!!! Když mi má přijít jejich prostřednictvím důležitá zásilka (například platební karta), nikdy nedorazí. Nesmysly - reklamy - to jo. (Ano, mám řádně označenou schránku.) Má-li dorazit zásilka do vlastních rukou? To už je spíš jako nějaký vtip, ne?A já se ptám, jak je proboha možné, že je tahle "firma" navázaná na nejdůležitější státní instituce? Na soudy, na úřady... Když něco posílají ony úřady, je to povětšinou v pořádku. Asi. Ale naopak? Naopak se pošta často podepisuje pod spoustu problémů - nedodržením byť zaplacených lhůt.Doručovatelky dostávají almužnu (doručovacích adres mají stále více), "manažeři", zdá se, "firmu" vysávají a opakují, jak nemají peníze.Kolik tahle zkostnatělá firma způsobuje problémů obyčejným lidem, to už nikdo nevidí.Úřady stanovují lhůty, pošta je ale není schopná dodržovat. Směšné! Něco jako Českou poštu potřebujeme, to neříkám, nejen kvůli důchodcům. Ale tohle??? Ostuda tohoto státu!!!Praha, 02.08.2023
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (14) 13.07.23 14:08  Lenka  (261528)

Jste zločinci:

Kolik vám je let, že víte jak se cítí 60 tiletý zaměstnanec?
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (14)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (11) 09.07.23 07:50  Lenka  (266111)

Voliči prolhaneho slepence

Vy nevidíte co udělala ale vsadím svůj krk že kdyby to neudělala tak byste to poznal. O důchodové reformě se tady mluví dvacet let a nikdo neměl odvahu si vyhrnout rukávy a ponořit se do těch sr*cek. Vždyť důchodce je každý druhý člověk a to z nich dělá posvátnou skupinu voličů které se nikdo nesmí dotknout.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (11)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 09.07.23 07:45  Lenka  (266111)

Voliči prolhaneho slepence

Čtu "půjčovat si na dovolenou" a nečtu dál...
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 22.06.23 16:40  Lenka  (264108)

Tady se někdo vyřádil

V článku je spoustu zkratek a nelogických spojitostí, ale jeden dotaz na autora... Jak si představujete, že k navýšení hluku v důsledku zvýšení limitů dojde? Upozorňuji, že fixace limitů 68/63(58) dB se týká výhradně stávajících komunikací. Myslíte si, že někde v garážích stojí auta nebo v depu vlaky, které čekají na novelu, aby mohly vyjet? Nebo snad dopravní proudy jsou někým regulované a vedené trasami podle hlukové zátěže? Novináři akorát přebírají katastrofický scénář od pana Klečky, ale že takto nastavené limity naopak umožní snížení hluku tam, kde s tím mají lidé SKUTEČNĚ DLOUHODOBÝ problém, tomu už se nikdo nevěnuje. Proč není v tabulce srovnání i s limity staré hlukové zátěže? Brečte nad tím, jak máme nastavený zákon, a ne limity v nařízení vlády. Nic není černobílé a novela povede k většímu užitku než škodám. Článek je účelový s cílem poplivat kde co.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (65) 11.06.23 09:09  Lenka  (263154)

Vdovský důchod

Dobrý den, jsem vdova, ID3.st. Pobírání invalidní a vdovský důchod. Jak to bude dál, až přejdu do klasického důchodu? Budu dál pobírat i vdovský důchod, nebo už ne? Díky za odpověď.
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (65)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (23) 10.06.23 12:00  Lenka  (263079)

Duchodci se maji jak prasata v zite???

Plne souhlasim s p.Lenkou,co jsme se nadreli za cely zivot,pracovali jsme fyzicky,zadne pocitace a bohuzel ti na davkach jsou roky a nic se s nimi nedela.Na Slovensku si s nimi rychle poradili,ale tito statu nic neodevzdaji a jejich ratolesti v tom ziji a bude stale hur.Navic plno jich nacerno pracuje a rodi jedno dite za druhym,staci jit po meste a oci vidi.Boze,kdy uz s nimi neco udelate??Za chvili nas utlucou kloboukama a porad se do nich budou cpat miliardy.Poctivy clovek v tomto statu nic neznamena!!!
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (23)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (184) 09.06.23 23:44  Lenka  (263057)

Důchodci se mají jak prasata v žitě

Tak tohle asi nemohl zplodit zcela zdravý mozek... Celý život jsem pracovala, nebyla na ÚP jediný den, vše, co ode mě stát požadoval ,za mě odváděl dle mého příjmu zaměstnavatel, na MD jsem nebyla celý půlrok!!! Přestaňte se živit nenávistí vůči důchodcům!!! Asi NEMÁTE KOULE. na to, abyste řešili nemakačenka, kteří tomuto státu-potažmo vám- neodvedli do státní pokladny NIC NIC NIC!!! Já mám čisté svědomí, na svůj důchod jsem nemalé částky odvedla a to, že stát-vláda-neumí hospodařit, není můj problém!!! Už se jednou provždy proberte, kdo vám škodí!!! A pokud se neproberete, je mi vás líto, jste duševní chudáci bez morálky, bázně a hany. Ta vaše nenávist se vám jednou vrátí jak bumerang a dobře vám tak
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (184)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 07.06.23 13:05  Lenka  profousova.lenkazavinacseznam.cz  (262794)

Nespolehlivá firma

Firma se vymlouvá, dluží peníze za odvedenou práci a dodaný materiál - určitě NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (11) 07.06.23 13:03  Lenka  profousova.lenkazavinacseznam.cz  (262794)

Nespolehlivá firma

Dobrý den,tato firma nám dluží peníze, pořád se vymlouvají, NEDOPORUČUJI!!!!
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 06.06.23 21:05  Lenka  (262701)

Reforma invalidních důchodů

Vážený,tak teď jste mě pobavil. Je vidět,že nic nevíte o autoimunitních chorobách a dědičnosti a ani o systému schvalování ID. Nejdřív si to nastuduje a pak poučujte.
Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (31) 02.06.23 19:47  Lenka  (262363)

Reforma invalidních důchodů

Chtěla bych reagovat na příspěvek pana Mahas. Děkuji,že i mě nazýváte rudou lůzou. Celý život poctivě pracuji. A nebylo výjimkou 12-16 hodinové směny. Abych sama vychovala 2 děti,jsem měla i 2 práce a možnost spánku 2-3 hod. denně. Pracovala jsem i v průběhu mateřských a na pracáku jsem si za celý dlouhý život pobyla necelé 2 měsíce. Roky potřebné na starobní důchod mám dávno překročené,jen věkem nesplňuji. Zradilo mě zdraví,jsem částečně invalidní a beru 10 prášků denně. O coby invalida pracují. A to v neustálých bolestech. Když kritizujeme invalidy, přála bych vám své bolesti,zdravotní (3 neléčitelné nemoci) problémy a vše,co s tím souvisí.
Dosavadní doporučení: přečíst (31)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 23.05.23 10:58  Lenka  (261854)

Zaprodáme vlastní zdraví a život!

Je mi zle z toho, jak bez skrupulí cizí chamtivci prodají NAŠE hory, naše životní prostředí, naší přírodu, zdevastují krajinu, zničí životy zvířat i lidí kolem, stejné zvěrstvo, jaké odsuzujeme v pralesích jižní Ameriky!!!!! Zastavte to! Nemáte na to žádné právo!!!!!!
Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (22) 16.05.23 14:52  Lenka  (261528)

Stavebko nově

Jak je možné, že se dají měnit podmínky dříve uzavřené smlouvy. Uzavírali jsme spoření za daných podmínek, právě pro podporu státu a najednou ji vláda zruší. Stejně jako změní zpětně zákon o valorizaci důchodů. V ČR si občan nemůže být jist už ničím.
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (22)
Vaše doporučení:

přečíst (107) 01.05.23 22:00  Lenka  (260172)

Cervnove pridani duchodcum

Prominte,ale proc se toto zde dale probira,vzdyt zadnych 1800 nebude,neustale virite nazlobenost mezi lidmi.To vazne nemate o cem psat??Za chvili budete chtit stavet duchodce ke zdi!?Vzdyt oni vybudovali tuto republiku a neustale se jen premysli,kde je jeste obrat.Je to vazne ostuda tohoto statu.
Dosavadní doporučení: přečíst (107)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  626.00  -0.32% 
 ČEZ  872.00  -0.23% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 080.00  +0.98% 
 GEN DIGITAL  489.00  -1.21% 
 GEVORKYAN  254.00  -1.55% 
 KOFOLA CS  271.00  -0.73% 
 KOMERČNÍ BANKA  861.50  -0.46% 
 MONETA MONEY BANK  101.80  0.00% 
 PHILIP MORRIS ČR A  15 820.00  -1.25% 
 PHOTON ENERGY  45.90  -0.86% 
 PILULKA LÉKÁRNY  196.00  +0.51% 
 PRIMOCO UAV SE  900.00  0.00% 
 VIG  735.00  +0.27% 
Komodity online
 Ropa 87.20 USD 19.04   
 Zlato 2387.94 USD 19.04   
 Stříbro 28.64 USD 19.04   
 Káva 232.10 USD 19.04   
 Cukr 19.81 USD 19.04   
 Bavlna 79.77 USD 19.04   
Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.