Příspěvky nebo odpovědi uživatele ccc

Příspěvky nebo odpovědi uživatele ccc. Výpis příspěvků 1 až 20 (47)


přečíst (0) 08.01.24 20:25  ccc  (278408)

nevolím €

"Komplikuje situaci" myslíš "Nutí chovat se zodpovědněji"?
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 27.10.14 12:58  ccc  (160501)

další jednání

Souhlasí s vám, že po dobrém to nepůjde, peníze nevydá,, že zničil život mnoha lidem to je bez diskuze, je i spousta takových kteří si nahrabali, stačí se jen podívat kolik lidí se přidalo k žalující straně. Opravdu si myslítě, že by to takhle jak píšete šlo? Kdo z těch co jsou na tom jako vy, má na to aby ho pořádně zmáčknul, kdo je ochoten riskovat kriminál za použití násilí. Mafiánský prachy včas a rychle vyplatil, tam mu hrozil průšvih, na normální lidi se vykašlal, protože spoléhá na to, že se na nic nezmůžou. Vždyť se podívejte jak dopadl mladej, tatíkovi se vším hezky pomáhal, věděl, že to je lumpárna a do poslední chvíle verboval další cestující do letadla a co se mu stalo NIC. Užívá si prachy nás všech, bratříčkuje je s cikánskou bandou, která na něj dává pozor, hraje si na šéfa mafie a je hezky za vodou, čeká jen až se tatíček vrátí a bude pohodička ještě větší než má teď.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 06.10.14 18:16  ccc  (160501)

pomoc pro Dostála

Napište mladýmu na mail, nikdo asi není lépe informován než on, třepil si ústa, že bude komunikovat s lidmi a zatím je zalezýj a hraje mrtvého brouka. mmj vzhledem k vašemu pozitivnímu myšlení bude jistě rád, že se našel někdo kdo stále věří v tatíčkovo dobro a jistě se s vámi podělí o informace.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 09.02.14 18:48  ccc  (160501)

Poškozený

No jestli vás neštve, že si Dostálovic famílie bude užívat to vaše mio tak se k ničemu nehlaste, starej dostane o chloupek menší trest a bude dřív venku. Vždyť jde jen o mio ne, copak vám není jedno, že vás obrali A NECHÁTE TO JEN TAK?? ??

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 07.02.14 19:51  ccc  (160501)

Tak prosté

Odpověď je asi snadná, rodina a blízcí ho neoberou a nepodrazí, s tím počítal a nijak je riziku nevystavil, vzal vinu a vše na sebe, ostatní byli vyšetřováni a nyní nejsou obviněni. Takže jediný kdo je ohrožen je Zmeškalová a ta odstoupila od firmy, ostatní jsou "čistí"   :-(

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 04.02.14 21:51  ccc  (160501)

SOUD

Tak jak jsem koukal jsou zvoleni zmocněnci, v záhlaví bylo posané obvinění - podvod dle daného paragrafu sazba 5-10 let, vzhledem k tomu jak je popsané obvinění lze počítat s horní hranicí. Nevíte již někdo datum soudního jednání a zda bude veřejné??  Jen ještě dotaz, je obviněn pouze starej? Co mladej, Zmeškalová, Bláhová?? Vždyť to byl podvod v organizované skupině, to by je posunulo na nejvyšší hranici trestní sazby, takhle milenka Bláhová, synek Alešek a Zmeškalová vyváznou. Tedy to je k neuvěření.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.01.14 06:40  ccc  (162473)

SAFÍR

No souhlasím s vámi z poloviny, pokud někdo okrade o miiony či miliardu pár důvěřivcu tak potom to platí, ale tady Dostál okradl i stát na daních no a to je horší hrdelního zločinu. Takže věřím, že při výpočtu výše trestu to nebude jen odsunutí, ale opravdu pěkná paleta. Necháme se překvapit, ale jak jsem již psal dříve, můj odhad je, že se to potáhne, Dostál bude zdržovat obstrukcema, lidé pomalu zapomenou, nakonec to bude vzhledem k věku pouhých pár let, které na půlce odpustí ze zdravotních důvodů.

Mezitím mladej zázračně zbohatne na nějakém podnikání a ve finále se postará o tatínka, který bude mít dluhy, ale žádný majetek aby je splácel. Happy end, bohužel pouze pro ně, rád bych znal počet lidí, kterým totálně zničili život.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 21.01.14 06:32  ccc  (164928)

SAFÍR

Martine to byla ironie, Safír založen za učelem osvobození Dostála a nyní mají právníka co shraňuje požadavky poškozených. Trochu paradox ne, buď věřím, že nejsem poškozený a dobrák Dostál podnikal abych zbohatl a je nutné bojovat proti zvůli státu a bezpráví na Dostálovi činěném a nebo se cítím podveden a jdu soudně uplatňovat svá práva a náhradu škody.

Nedávno jsem se bavil s jedním členem, zdělil mi, že v Dostálovu nevinu už nevěří ani jeho vlastní syn a natož potom kdokoliv ze Safíru. Největší a poslední ránu tomu dal požadavek na zmocněnce a uplatnění náhrady škody, potom už nikdo nevěřil, že je šance získat byť jen část bez pomoci soudu. Návrat starého a vyplacení peněz včetně zhodnocení - toto se již odebralo do říše pohádek.

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 26.11.13 07:12  ccc  (163345)

Údajný účet v zahraničí

Tedy něco konkrétněji ? Jedná se o bankovní výpis? S jakou částkou? Jaká banka?  od koho je to info? Policie, či zástupce starýho?

Nebo bezcenná  excelová tabulku z Dostálova počítače?

O tom, že peníze jsou nepochybuji, není to však částka, kterou lze vyplatit všechny, ale jen dobře zašitých pár milionků na důchod.

Bezcenných informací, že to a nebo tamto je tak či onak už tady proběhlo víc než dost a není třeba vzbuzovat marné naděje  u již tak zoufalých lidí, kteří přišli o celoživotní úspory. Tedy pokud v tom není jiný úmysl, jako vzbudit dojem, že peníze jsou a budou vyplaceny těm co stahnou podané TO.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 20.11.13 11:53  ccc  (163209)

Údajný účet v zahraničí

Takovéto informace jdou od mladého, jejich účel je jediný a to aby se lidi nehlásili o své nároky na starém skrz zmocněnce, protože to je jediná a nejlacinější forma jak se přihlásit k poškozeným a nárokovat náhradu. Později občansko právním sporem to už nebude o ničem, dále potom je zde snaha od obhájců Dostálovce prokázat, že všichni co podali TO byli přinuceni a zmanipulováni PČR což by zase přineslo pouze profit lumpům,, tedy pozor na to a nevěřit na sladká slova.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 13.11.13 14:34  ccc  (162144)

SPOLEČNÝ ZMOCNĚNEC - DÚLEŽITÉ !!!

no mě je jedno kolik si advokát -zmocněnec vydělá,  1200 kč na osobu mi nepřijde moc,, Safír si bere 2500 a za co?? 

Takže když už jsem přišel o hodně, tak investovat 1200 zmocněnci co uplatní má práva, byť těžko vymahatelná klidně dám, s o to s lepším pocitem, že tím nárok uplatním a nenechám starýho vyklouznout.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 13.11.13 12:46  ccc  (162144)

mladý Dostál

Nemluvil jsem přímo s mladým, ale s jedním osloveným, jde zhruba o toto, za prvé - mladej upozorňoval na to, že zmocněnec bude stát těžké peníze a je lepší ho nemít. Z důvodu, že jsou možné pouze dvě varianty, buď starý má pravdu a peníze jsou a budou vyplaceny a tedy zmocněnec je pouze vyhození peněz (samozřejmě, že má starost o finance klientů a oslovuje je, aby chránil jejich zájmy) a nebo druhá, že je taťka podvodník a peníze nejsou a tedy podvedl všechny i jeho ( v této variantě se staví do role nejvíce podvedeného za všech, kdy přijde o vše a nejvíce utrpí on a jeho rodina )

Ve zkratce tedy říká: nechtějte zmocněnce a nepožadujte náhradu škody a já za nic nemůžu to tatínek.

je na každém si rozmyslet zda věnuje peníze Dostálům = nižší škoda, nižší trest a kdo uvěří tomu, že mladej o ničem nevěděl a že za nic nemůže a zapomene ho zmínit při jednání u soudu, popřípadě s PČR.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.11.13 14:15  ccc  (162603)

společný zmocněnec

No a co alespoň zadostiučinění, že to darebákovi neprošlo, kdyby se každý na to podání TO vykašlal tak dneska loupeživý stařík možná okrádá ovečky dál a možná by to zabalil a zvesela si užíval nakradených peněz. Teď alespoň sedí, nemůže páchat škody dál a čeká na soud, který ho po zásluze odmění.

Už dlouho nebude trvat a dozvíme se konečný verdikt, potom bude následovat odvolání za odvoláním,, možná se dostál s něčím vytasí - jak říká mladej " chystá akci ale pššššt  velký bratr naslouchá"

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 31.10.13 08:11  ccc  (162603)

společný zmocněnec

Tak jak koukám, tak se pomalu rozplývají poslední zbytky naděje, že Dostál není podvodník a vše je pouze omyl a vazba atd. je neoprávněná. Tedy obžaloba a soud bude, to je již jisté, pokud ho do této doby nepustili tak si žalobce musí být po čertech jistý. No uvidíme co nám přinese soud a hlavně ta doba po soudu, popravdě očekávám silné emoce, hlavně od těch co dosud doufali a věřili, že dostanou peníze zpět. 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 25.10.13 06:20  ccc  (162473)

Dostal

No možná to je trochu jinak, modelová situace - vložil jsem milion, během roku mi zhodnocení poslal na účet a nezaplatil daň, daňová povinnost zdanit zisk - což je zhodnocení, přechází na mě, musím tedy zaplatit daň. Stát pouze chce zdanění zisku, nikoho z FU nezajímá, že mi Dostál nevrátil milon, ale chce zdanit jen to, co je vykazováno jako zisk a přišlo mi na účet. Že to měl dělat Dostal podle smlouvy je naprosto mimo mísu, protože na tento způsob podnikání neměl potřebné licence a tedy ani nemohl platit daň ze zisku za třetí osobu. Mimo jiné nevyplacený vklad tj. ten původní milion bude vyplacen v případě, že peníze budou až se nakrmí stát a pokud se prokáže, že nešlo o podvod tak na základě osobních právních sporů. Pokud šlo o podvod tak z toho co se našlo pořadník atd.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 10.10.13 13:04  ccc  (162144)

Dostál .. na Nově

Tak už jen pár měsíců a všichni se dočkají, jsou jen tři možnosti

1) bude obžalován a odsouzen

2) propuštěn a vyplatí peníze

3) propuštěn a nevyplatí peníze

 

tak jaké jsou sázky??

já tipuji 1

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 07.08.13 19:13  ccc  (160501)

info

Andrew - předpokládám, že odpovídáte na můj příspěvek, ano máte pravdu, vazební policie propouští na příkaz soudu, nicméně to je pouze detail, který na věci nic nemění. Podle mne je myslet si, že bude soud za méně než rok naivní, drobnější kauzy se vyšetřují mnohem déle, nejde ani tak o výši "škody" jako o množství poškozených, tedy tuto mozaiku bude policie skládat hodně dlouho.

Pkud se ptáte proč není v banánové republice,,  no sice je to poněkud vytrženo z kontextu, nicméně to chápu jako dotaz proč starej nezdrhnul,, odpověď je velmi jednoduchá,,  dovolím položit otázku,, znáte blíž Dostálovic  nežli pouze obchodní vztah ??  Dovolím si svůj názor, který ovšem je pouze můj a nehodlám se s kýmkoliv přít o jeho pravdivosti. Tedy starý D je pouze bezcharakterní darebák a pouze využil hlouposti a důvěřivosti lidí, bohužel k opravdové chytrosti mu chybí koncovka, nedomyslel jak to všechno zkončí, mmj. kam by mohl asi tak utéct, v jeho věku, neschopností se domluvit, důchodce z maloměsta na toto prostě neměl. No a jeho mladej,, to je další troska, maloměstský troubovitý frajírek, ocásek tatínka co se bez jeho povelu ani nevyčůrá.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 06.08.13 17:04  ccc  (160501)

info

Vážený Pepo

Ale věřte, že ano, možná ne vy, ale spousta lidí by původ peněz, které do toho vložila,  úřadům těžko vysvětlovala. To, že na něho policie nic nemá,, no to jistě potvrzuje fakt, že ho již na několikáté nepropustili z vazby  :-) já si o jeho nevinně nedělám sebemenší iluze.

Teď k tomu "kdo něco umí"    každému co něco umí klobouk dolů, pokud nejde o okrádání lidí a jinou nelegální fajnovou činnost, to potom pochvalme poslance co berou úplatky a ostatní darebáckou verbež. Copak neobral o peníze 1700 lidí, proč tady tedy jsme?? Proč se diskutujeme, protože opravdu Dostál uměl obalamutit lidi no a to zase takovou oslavu nepotřebuje, možná opravdu měl odejít jinam a tam své schopnosti uplatnit, nejlépe v nějaké banánové republice kde by ho lépe odměnili.

Jinak víceméně souhlasím s vámi, je to každého svobodná volba, jen trošku podpořená lži a falešnými doklady, jako je falešné pojištění vkladů, fiktivní bankovní výpisy, odvody daní atd. Myslím, že nebýt tohoto tak je lidí sotva polovina, osobní návštěvy mladýho když lapal ovečky i mezi svými kamarády a známými také hodně pomohly a to dělal i když letadlo padalo.

Ale v podstatě máte pravdu, je to každého svobodná volba.  :-( 

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 04.08.13 18:03  ccc  (160501)

info

No Pepo a co byste jako chtěl, pokud kačky tekly bylo vám všem jedno jestli to je z drog, zlodějiny, nelegálního podnikání na finančním trhu a jestli jsou nebo nejsou zdaněný, prostě prachy nesmrdí, že. A teď když se to podělalo tak všichni řvete jaktože jako stát nezakročil a nebo na druhou stranu, že za to může stát. Na to, že to je vaše blbost nikdo kromě pár jedinců ani nepomyslel, buďte rádi, že ještě žijete ve společnosti, která se s tím zabývá a máte šanci část peněz, pokud nějaká je, dostat zpátky. Na druhou stranu ve spoustě jiných zemí by to stát prohlásil za vaši blbost, že jste nacpali prachy podvodníkovi, vše by sebral a nic by se kromě Dostála nevyšetřovalo, na co taky plácat peníze daňových poplatníku, že. Dostál by vyfasoval během pár týdnů patnáct let, prošetřilo by se kdo co vydělal za dobu jeho "podnikání" vše by ti co vydělali museli vyplatit jako zisk z nezákonné činnosti a navíc vysvětlit původ peněz, které do toho nacpali,  to by teda bylo ouzko co..

 

Spousta z vás nějaký ten milionek, dvy, tři co jim zůstal u Dostála neřeší, protože vydělali třikrát víc,, a že to jsou peníze těch posledních, kteří vtipně zaúvěrovali baráky, byty a kdoví co ještě a budou na mizině je všem stejně u zádele, ve finále jedinej vítěz bude zase Dostál, protože každýmu z vás jde stejně jen o jeho samotnýho aby získal svý a nejlépe něco navíc.

Jo a nejsem policajt, ani z vlády, jen se na to dívám trocha jiným pohledem, jednoho vola co do toho dal sto táců mám v rodině.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (5) 23.05.12 16:47  ccc  (152969)

Proč?

Protože lidé v česku to kupují. Jsme národ ovcí. Tak proč to neprodávat tak draho. Lidé to stejně koupí. Nebo snad ne? Když vám řeknu, že v sobotu je demonstrace s blokováním čerpacích stanic za snížení ceny přijdete? Určitě NE! Jo panečku...lenost to je svinstvo... Hezký den :-) Já si vozím ze zahraničí. Sem v tomhle ohledu VYSMÁTEJ.

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (5)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  618.00  0.00% 
 ČEZ  883.00  +2.73% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 076.50  -0.05% 
 GEN DIGITAL  515.00  +2.18% 
 GEVORKYAN  252.00  -0.79% 
 KOFOLA CS  273.00  +1.11% 
 KOMERČNÍ BANKA  871.00  +0.35% 
 MONETA MONEY BANK  103.60  +1.57% 
 PHILIP MORRIS ČR A  15 680.00  -0.76% 
 PHOTON ENERGY  45.80  +1.78% 
 PILULKA LÉKÁRNY  200.00  -0.99% 
 PRIMOCO UAV SE  915.00  0.00% 
 VIG  731.00  -0.41% 
Komodity online
 Ropa 90.20 USD 12.04   
 Zlato 2344.02 USD 12.04   
 Stříbro 27.99 USD 12.04   
 Káva 222.53 USD 12.04   
 Cukr 20.45 USD 12.04   
 Bavlna 83.61 USD 12.04   
Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.