Příspěvky nebo odpovědi uživatele denda

Příspěvky nebo odpovědi uživatele denda. Výpis příspěvků 1 až 20 (429)


přečíst (1) 10.06.24 16:45  denda  (241432)

Výběr z hroznejch

Myslím, že "práci" politika celkem výstižně popsal p. Václav Cílek v jednom rozhovoru. Citace: "....Dostali se do určité pozice, protože plnili zadání. Myslím si, že je to dnes čím dál tím častější. Už na tyto věci nemají energii, čas a zájem, protože politik na vyšší úrovni má co dělat, aby se udržel čtyři roky u moci. A většina politiků dnes žije krátkou dobu. Pak musí řešit problémy ve vlastní straně, která je většinou rozdělená alespoň na dvě frakce. No a pak musíte řešit pletichy s ostatními stranami a se sponzory volební kampaně. Zaměstnání vrcholného politika je být zvolen a znovuzvolen. V tomto jsou čím dál tím víc profesionální a nemají kapacitu na nějakou budoucnost nebo na další uvažování." Tou budoucností a uvažováním, měl na mysli řešení jakýchkoliv problému ohledně lidí, ekonomiky a státu. Suma sumárum, máme přehršel politiků, kteří řeší jen svoje koryta, ale ani jednoho státníka, který by řešil potřeby státu.
Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 10.06.24 15:57  denda  (241432)

Jak dál?

" někdo asi vypouští obrovské množství metanu.." Víte, ono není třeba ani vypouštět více metanu, stačí "otrávit" moře a oceány, zlikvidovat tak velké množství fytoplanktonu a rázem není co by ten CO2 likvidovalo. Čímž nepopírám, že i na tomto stavu oceánů má nesporný díl činnost lidí.
Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (4) 10.06.24 15:38  denda  (241432)

Alea iacta est

"Důrazně doporučuji emigraci.." Zajímalo by mě kam? Evropa je v pr.. "rektu", Amerika taky není bůh ví co (včetně států v jižní Americe). Austrálie si k sobě jen tak někoho nepustí, tak zbývá Asie, Afrika a Antarktida. Za mě si rovnou škrtám Afriku a Antarktidu. Asijské státy jsou pro mě dost "nečitelné". Mars je neobyvatelný. Jooooo... není nad fundovanou radu.
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 27.04.24 14:07  denda  (241432)

nejhorší asi né... máme nejdelší placenou rodičovskou na světě

Ty jo... teď jsi mi to nandal. A na tuhle hlubokou myšlenku jsi přišel sám Šmudlo, nebo na to máš poradce?
Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (18) 27.04.24 12:20  denda  (241432)

jasný signál...

JJ... pětidemolice si nebude kupovat voliče, páč si na dluh bude "kupovat" migranty, platit dál zbytečné ne/ziskovky, rozšiřovat státní aparát, platit církvím a hýčkat si všechny ty "černé díry" na peníze. Volič má jen makat, platit dané a držet hu-u a krok... tak je to správné, tak to má být.
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (18)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (6) 26.04.24 20:04  denda  (241432)

nejhorší asi né... máme nejdelší placenou rodičovskou na světě

Nevidím důvod , proč se máme pořád porovnávat s jinými státy EU, kterým se nikdy nevyrovnáme a notabene i ony mají své specifické problémy. Napsala jsem jen to, co bylo a fungovalo, nebo nefungovalo v minulosti. Nijak nevychvaluji minulost jako bezchybnou, ale ani vše nezatracuji. Chytrý člověk se z minulosti poučí a "vyzobe " si věci, které by mohly fungovat i dnes a do systému je aplikuje. Blbec jako vy nevidí souvislosti a vše z minulosti odsoudí, nebo překroutí. Víc na vás nemíním reagovat, neb dohadovat se s blbem více jak 2 min., znamená klesnout na jeho úroveň.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 19.04.24 19:40  denda  (241432)

EU už je v ... a ČR je musí předstihnout..

".. buď nejméně 30 tisíc migrantů ročně, nebo na platbě ročně minimálně 600 milionů eur, tedy dle dnešního kursu více než 15 miliard korun. "Ať počítám jak počítám, vychází mi to min. půl mega za migranta. Kolik pracujících má u nás vůbec tento roční příjem? Kolik pracujících bude třeba aby zaplatili ze svých odvodů bezpracný život na dávkách vychcaným migrantům v Německu, Itálii, Francii? Chystá se snad tato pětidemolice úplně zrušit důchody/likvidovat důchodce aby zaplatila africké netáhla a vyleštila tak boty ... otvor vedení EU? Neb neustále slyším, že "nemáme peníze pro naše lidi", ale očividně je máme pro cizí. Jdu blejt velebnosti.
Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (8) 19.04.24 18:38  denda  (241432)

nejhorší asi né... máme nejdelší placenou rodičovskou na světě

Hmm... je to složitější. Každá doba má holt to svý. Patřím ke generaci, kdy jsme u prvního dítěte měly placenou mateřskou jen půl roku, ale mohly jsme být doma 2 roky doma (zdarma) pokud jsme měly to štěstí, že jsme "trefily" na chlapa, který se uměl postarat a zaměstnavatel nám po tu dobu musel držet místo na stejné pozici. Na druhou stranu... fungovala tu tehdy celkem velká síť jeslí, takže my co jsme neměly štěstí na chlapy a musely jsme do práce, abychom uživily rodinu, měly jsme aspoň kam děti dát. Dnešní "biomatky" mě teď asi začnou kamenovat, že jsme děti jen někam odložily a ony nám to pak v důchodu vrátí a odloží nás do důchoďáku. Prdlajs! Já osobně jsem dítě, které bylo kdysi "odloženo" do jeslí a o mámu jsem se postarala až do její smrti, stejně jako můj syn mi dnes pomáhá, byť i on musel do jeslí, abych nás uživila. O tom to fakt není. Ale dokážu pochopit i dnešní mladé, které sedí doma 3-4 roky jenom proto, že nemají kam děcka umístit, byť to mají aspoň placené. Holt člověk musí hrát s kartami, které mu doba rozdala a je těžko soudit jestli v dané situaci jsou ty karty horší, nebo lepší.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (28) 24.01.24 19:57  denda  (241432)

Je to tak

Jasně ukázali, že zákony a právo jsou tu jenom "cár papíru", kterým si vláda vytře půlky, kdykoliv se ji to bude hodit. Všechno jde okecat a paragrafy jsou ohebné.
Dosavadní doporučení: přečíst (28)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
spíše nečíst (3) 24.01.24 14:48  denda  (241432)

Uprava valorizace duchodu vlade u US prosla

Si nevyberete. Kdyby mohly volby něco změnit, dávno by je zrušili. Prostě je to pořád ten samý bor. /l jen ku. - y se střídají.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (12) 24.01.24 14:33  denda  (241432)

Teď už zbývá jen zvýšit platy ústavním soudcům

Bez obav. Ti už navýšeno mají a za splnění vládního "úkolu" jistě dostanou nemalé odměny navíc.
Dosavadní doporučení: přečíst (12)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 19.01.24 13:08  denda  (241432)

Kde?

Mě by zajímalo kde ty ceny klesly. Snad jen v poslanecké kantýně. Já vidím v obchodech ceny opět vyšší než před koncem roku, nebo prázdné regály, kde má být údajně zboží v "akci" a to už 1.-2. den "akce".
Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 21.12.23 13:31  denda  (241432)

Titulek jak kráva..

To už rovnou napište titulek "Za dobu Fialovy vlády bylo nejvíce slunečných dní a žádná povodeň". Mělo by to úplně stejnou vypovídající hodnotu o této vládě...nulovou.
Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 20.12.23 11:56  denda  (241432)

stav

Tak povinná solidarita už je schválená, ale jelikož k nám "plaváčci" nechtějí, tak budeme na jejich dávky v Německu platit až se z nás bude kouřit. Tak zapomeňme na nějaké důchody, urnu sebou do tašky a šup, šup do práce ať jim vyděláme na spokojený, bezpracný život... stejně jako těm šaškům v Bruselu.
Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:

přečíst (15) 18.12.23 00:15  denda  (241432)

Fiala absolutně neví která bije....

Já jaksi nechápu proč tu pořád taháte Babiše. Osobně ho nemusím a je mi jasné, že i za jeho vlády (stejně jako i u ostatních vlád) se toho hodně rozkradlo, ale už 2 roky je mimo a na současné situaci se podílí hlavně současná vláda, která vyřvávala jak má na všechno recept a bude dělat všechno lépe. I moji známí z Itálie nad těmi cenami tady kroutí nevěřícně hlavou (jezdí tu každý rok a všechny změny vidí). Nicméně po prohlášení Lídlu, že sníží ceny od nového roku, jsem se dnes prošla prodejnou. Záměrně píši prošla, jelikož nakonec jsem nic nekoupila, protože mám pocit, že ceny naopak ještě navýšili min. o 10%, aby po novém roce mohli křičet, že zlevnili o 3% a raději jsem zašla do Polska, které mám dál jen o nějakých 400 m, takže si můžu v klidu říct, že na tyhle ceny jim s* .. e bílej Tesák. MMch. i minulý týden jsem se stavila v "českém" kaufu proto, že jsem brala jen pár drobných položek, kvůli kterým se mi nechtělo čekat ve frontě v Polsku a řeknu vám, že tak prázdný market před vánoci jsem fakt ještě neviděla. 3 z pěti pokladen byly absolutně bez klientů a pokladní mohly akorát "hojdat" nohama ... to jsem ještě nezažila ani za té údajné inflace za Babiše.( a to se tu v pohraničí nakupuje v Polsku stále - takže nic nového... jen né v takovém měřítku jako teď) Že tak "státu" utíkají peníze z DPH je asi pětihnusu jedno. Hlavní je vyslat signál a poklepat se po ramenou, že to vlastně dělají skvěle a zvedat daně, aby to "vykryli".
Dosavadní doporučení: přečíst (15)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (8) 14.12.23 17:58  denda  (241432)

6000 lidí na dlažbě?

Myslím, že jste trefně popsal situaci v tomto bananistánu, která tu funguje už od "revoluce", bez ohledu kdo je zrovna ve vládě. (všeci kradnů) Né nadarmo je slovo a jeho význam "tunelování/tunneling" připisováno ČR.
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 14.12.23 16:59  denda  (241432)

ježiši ty jsi blbec Kovando

Jak? To máte jednoduché. Podívejte se na to co máme ve vládě a uvědomte si, že hlupák se nebude "obklopovat" inteligentními lidmi, neb by jeho hloupost ještě více vynikla. Hlupák si nepřipustí, že ničemu nerozumí a myslí si, že moudré rady odborníků nepotřebuje, tak si k sobě vezme sobě rovného. ( v politice navíc někoho známého, nebo z přízně, páč je to dobrý kšeft) Navíc inteligent nebude ztrácet čas s hlupáky. Takže ve výsledku "vrána k vráně sedá, hloupý hloupého si hledá."
Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 13.12.23 17:06  denda  (241432)

zpráva

Tady těm anketám nevěřte. Už několikrát se mi stalo, že když jsem hlasovala, počet hlasů se nezměnil, ale zázračně se změnila procenta ve prospěch ODS, nebo ANO...asi si tu masírku platí.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 13.12.23 14:50  denda  (241432)

kecy

vysokoškoláků je více než dost, akorát je většina z nich naprosto nepoužitelná. Zejména ti s diplomy různých "pseudooborů", kteří se neuplatní nikde jinde než v naprosto zbytečných neziskovkách. Chybí akorát ing. tech. oborů, neb tam je třeba i nějaké to myšlení.
Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 08.12.23 14:31  denda  (241432)

jen aby...

Jen aby to světlo na konci tunelu, nebyly světla rychlíku, který nás definitivně převálcuje.
Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  669.00  -0.30% 
 ČEZ  932.00  -0.64% 
 ERSTE GROUP BANK A  1 091.00  +1.21% 
 GEN DIGITAL  560.00  +2.38% 
 GEVORKYAN  256.00  0.00% 
 KOFOLA CS  301.00  +0.33% 
 KOMERČNÍ BANKA  770.00  -0.45% 
 MONETA MONEY BANK  98.40  -0.81% 
 PHILIP MORRIS ČR A  15 280.00  -1.16% 
 PHOTON ENERGY  43.60  -3.43% 
 PILULKA LÉKÁRNY  137.00  -3.52% 
 PRIMOCO UAV SE  905.00  -0.55% 
 VIG  732.00  +3.68% 
Komodity online
 Ropa 85.62 USD 07:22   
 Zlato 2327.76 USD 07:22   
 Stříbro 29.55 USD 07:22   
 Káva 236.70 USD 24.06   
 Cukr 19.71 USD 24.06   
 Bavlna 73.45 USD 07:22   
Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.